Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Resmi Ceza Olabilir Mi Dostlar

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,372
912
113
Site de çakmaya benziyor Zaten de

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Gov uzantısı olmayan resmi site olmaz

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Mesela bombabomba.com vardı ismail yk nın şarkısında o da resmi bir site değildi

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,542
6,605
113
yazdığınız linki de mi okumuyorsunuz bilader böyle bi site olabilir mi 2 dakika düşünsen bu konuyu açma ihtiyacı bile hissetmezsin

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,554
9,213
113

Böyle bir siteden mesaj gelmiş

Sayın xxxx , adlı uzlasma ve dosya sürecinizi başlatmak için .... Adresinden işlemlerinizi gerceklestirebilirsiniz diyor
Geregi düşünüldü tck 86/12 maddesi geregince sanık @TheDefinity bilerek ve kasten dolandırıldıgını akıl saglıgı yerinde olarak bildigine 36/12 maddesi savcı mütalasında dolandırılmaya açık bir vatandaş olduguna karar verilip ömrü sonuna kadar dolandırılmaya mahsus olduguna karar verilmiştir

Geçmiş olsun cano

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,079
44,400
113

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,554
9,213
113

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,554
9,213
113
Sıkılıyorum Sabri bunalıyorum beeee

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Hayır be arkadaşım öyle resmiyet mi olur dümen herkese atıyorlar onu kumar oynayan

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Sifreyi rasgele gir herkesin tc ellerinde zaten :)
Birinden bu yontemle 100k yakin bi para almislar.
Arama yaptiklarindada boyle bi siteye yonlendiriyorlar. Oduyorsun biraz daha eğilir misiniz diyorlar tabiki diyorsun. Eğe ege sey ediyorlar dostum.
Ama nasil kazaniyorlarsa artik saglam teskilat o kadar yogunkarki günde 10 kisi koparsalar yeter

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,508
2,141
113
Hala şunlara inananlar var mı ya🤣 bana her gün geliyor bu mesajdan engelleyip silip geçiyorum. Yanı bunun konusunu dahi açmak gereksiz

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,554
9,213
113
Hala şunlara inananlar var mı ya🤣 bana her gün geliyor bu mesajdan engelleyip silip geçiyorum. Yanı bunun konusunu dahi açmak gereksiz
Ya reis sana göre gereksiz bana göre degil dostumuz konu açmış nolur yani ya forumda herkese yer var keke ben forumluu olduktan sonra Google nedir onu unuttum akkkk :)