Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Rolletto 50 FreeSpin Deneme Bonusu

kulak222

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
765
220
43
gmail gelmis canliya sordum kendizin google den site ismini yazinca alamazsiniz ama alttaki linkle uye olursaniz alabilirsiniz sadece linkle uye olana veriliyormuș. ben cekim yaptim yararlanmak isteyen arkadaslar yararlanabiliri. prromosyon sayfasinda yok canliyada sorabilirisniz

50 fresipin gates of
kazanc diger slot alaninda devam edebilir.
cevrim sarti yok.
maximum cekim 250
alt limit 100
50 tl yatir 1 tur cevir 250 tlye kadar nekadar cekersen istedigin yontem serbest. link

[/URL]

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

delideli1t

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
632
419
63
dur millet yazmadan ben yazayım %100 dolandırıcı ayrıca az evvel parasını alamayan sen değilmiydin bir siteden hala nerden buluyorsun böyle siteleri

delideli1t

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
632
419
63
ayrıca belirteyim roletto diye bir site olabilir buda çakması sanırım iki LL ile

kulak222

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
765
220
43
dur millet yazmadan ben yazayım %100 dolandırıcı ayrıca az evvel parasını alamayan sen değilmiydin bir siteden hala nerden buluyorsun böyle siteleri
ben degildim karistirdin heralde dolandirici olsa cekimim 5 dakkada geldi uykun var heralde

melo0607

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
708
244
43
Biraz önce çekim yaptım bu siteden 5 dkda yolladi

kulak222

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
765
220
43
Biraz önce çekim yaptım bu siteden 5 dkda yolladi
ya bosver cekenler bilir bunlara aciklama yapmaya gerek bile yok adam beni karistirdi bile oysaki daha yeni girdim foruma demin sen digilmiydin diyo laf olsun torba dolsun iste

kulak222

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
765
220
43

halilayaydn

Tanınmış üye
Aktif Üye