Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin ronaldo44 / 8k Basacağım Maçlar Hakkındaki Düşünceleriniz

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,177
839
113
insan yazarken bir garip oluyor ama şahsen ben ister 8k olsun ister 8 tl olsun arsenali yazmazdım. koca kulüp ne hale geldi :(

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
Kupon güzel ancak bakınca her hafta favori takımlar berabere bitiyor. Gelmez diye birşey yok ancak 2 tane üst yada alt yazsan 3 oran oluyor 6 maç çok gibi

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
aynen 6 mac beklenmez 8k basıp ben sana ılk yarı kg veereyım bı tane 5 oran gozun kapalı oyna

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Kardeş taraf bahsi alma bu şekilde takım golü al dün ben hiç taraf bahsi almadım bjk ye normalde taraf bahsi alacaktım sonra takım gölüne döndüm yoksa benim kupon yatacakti

ronaldo44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,691
1,012
113
Dostlar birde alakasız olarak dün iphone 15 güncellemesi geldi ondan sonra sitelere giriş yapılmıyor naptıysam olmuyor VPN ile giriş yapıyorum 7plus kullanıyorum sorun ne olabilir

ronaldo44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,691
1,012
113
Kardeş taraf bahsi alma bu şekilde takım golü al dün ben hiç taraf bahsi almadım bjk ye normalde taraf bahsi alacaktım sonra takım gölüne döndüm yoksa benim kupon yatacakti
Bende 3 üst oynatmıştım ama malatya kaçına 1.5 dedim tekten patladık normalde üstçüyüm ama bazen 1-0 a bağlıyorlar

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Bende 3 üst oynatmıştım ama malatya kaçına 1.5 dedim tekten patladık normalde üstçüyüm ama bazen 1-0 a bağlıyorlar
Risk almadan taraf golü al riskli gördüğün maça 0.5 üstü al ben ajax maçına taraf bahsi 1.5 üst aldım adamlar 5 gol attı bjk ye 2.75 üst aldım 3 gol atıp durdular bu arada 1.75 üstü gibi oranlar oynama bildiğin sahtekarlık o oranlar maçta 2 gol olursa oranın yarısını veriyor 3 gol olursa aynı orandan çarpıyor bu yüzden dün 3650 TL eksik verdi kuponum