Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Rüyamda Fare Gördüm

Zafermiss

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
730
255
63
beyler rüyamda fare gördüm ve bu günlerde aklımda kumarın insanın başına açabilceği şeyler geldi aklıma ne diye araşırdım rüyada fare görmek cevabı maddi zararla sonuçlanabilceğin birşey diyor o yüzden kumarı bırakcam diyorum ama kumar şuan benim geçimimi sağlıyor babadan para isteyemiyorum ve öğrenciyim çalışamıyorum şuan sizce napmalıyım? kumarı bırakmalımıyım?

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
tedavi ol dost

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,194
6,876
113
beyler rüyamda fare gördüm ve bu günlerde aklımda kumarın insanın başına açabilceği şeyler geldi aklıma ne diye araşırdım rüyada fare görmek cevabı maddi zararla sonuçlanabilceğin birşey diyor o yüzden kumarı bırakcam diyorum ama kumar şuan benim geçimimi sağlıyor babadan para isteyemiyorum ve öğrenciyim çalışamıyorum şuan sizce napmalıyım? kumarı bırakmalımıyım?
Kumar da her zaman kasa kazanır bizler emanetciyiz

Lawlss

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
bırakmak mantıklı demi dost bırakxsm diyorum şimdi
Bırak kurban olayım bırakabiliyosan bırak, hepimiz kazanmadığımız paraları harcıyoruz ömrümüzden gidiyor. Git kız arkadaş edin onunla beraber aktiviteler yap, yurt dışına çık ne bileyim paranı kendine harca saçma salak şeker düşmesini bekleme bizim gibi.

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,194
6,876
113
şuan öyle yapıcam forumda üyelik naısl silebilirim
Silmene lüzum yok girmek istemezsen girmezsin deneme bonusu bile olsa alma bak ben 33 yaşındayım 9 yaşında dünya güzeli kızım var artık ona haram yedirmek istemiyorum

Lawlss

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
şuan öyle yapıcam forumda üyelik naısl silebilirim
Üyeliği sildirmene gerek yok senin bi beynin var iraden var, girme yani şu ag kumar işlerine. Umarım gelecekte hayatın çok güzel olur, bi kız arkadaş edin onunla beraber git yurt dışına falan gez eğlen brom.

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,194
6,876
113
Üyeliği sildirmene gerek yok senin bi beynin var iraden var, girme yani şu ag kumar işlerine. Umarım gelecekte hayatın çok güzel olur, bi kız arkadaş edin onunla beraber git yurt dışına falan gez eğlen brom.
15 dk sonra yatırıma ek spin konusuna guncel bonus soracak oranı 1.19

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,194
6,876
113
Sende bırakabilirsin yasini bilmiyorum ama istersen destek verebilirim ücretsiz