Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Ryan Babel, Liverpool'un Beşiktaş'ı 8-0 mağlup ettiği maçı paylaştı!

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,776
151,167
113

Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Ryan Babel, sosyal medya paylaşımlarına devam ediyor. Hollandalı oyuncu, Galatasaray'ın Real Madrid'e konuk olacağı maç öncesinde Beşiktaşlı taraftarları sinirlendiren bir paylaşımda bulundu. Babel, Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool'un Beşiktaş'ı 8-0 mağlup ettiği karşılaşmayı Instagram'da paylaştı.

"BEŞİKTAŞ'IN EKMEĞİNİ YEDİN"
32 yaşındaki oyuncunun bu paylaşımı siyah-beyazlı taraftarları çılgına çevirdi. Taraftarlar, Ryan Babel'e sosyal medyadan tepki gösterirken, bazı Galatasaraylı taraftarlar da "Beşiktaş'ın ekmeğini yedin yakışmıyor" yorumunu yaptı.

O MAÇTA 2 GOL ATMIŞTI
Yıldız oyuncu söz konusu maçta 78 ve 81. dakikalarda takımının 6 ve 7. gollerini atmıştı.

PAYLAŞIMI KALDIRDI
Beşiktaşlı taraftarların tepkisi sonrası yaptığı paylaşımı kaldıran Babel, Liverpool Kulübü'nün paylaşımına şu yorumu yaptı.

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,961
1,053
113
niye kızıyorsunuz , belki kendilerinin 7 yiyeceğini düşündüğü için önceden tedbir almıştır :D:D:D

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,961
1,053
113
Yav Benfica'ya karsi 7-0 da var da, ben daha yeni olanini tercih ettim. :D

Hem hukuken zaman asimi dolmamis daha, 3 senesi var. :D
yıl 92 , o zaman maçı izleyen genç şimdi torun büyütüyor. o nasıl hukukmuş 27 yılda zaman aşımı olmuyor muz cumhuriyetimi burası:D

tuttur23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,490
482
83
olur böyle skorlar oda yüzyıl da bir dünde chelsea ajax 4-4 bitti dört dörtlük bir maç :D

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,648
3,673
113
yıl 92 , o zaman maçı izleyen genç şimdi torun büyütüyor. o nasıl hukukmuş 27 yılda zaman aşımı olmuyor muz cumhuriyetimi burası:D
Valla ben 30 yil diye biliyorum. :) Neyse bunun icin hukukculari mesgul etmeyelim. :D