Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sağlık Raporu

Kayla1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
473
141
43
Merhaba arkadas lar işe gircem saglık raporu istediler fiyatını bilen varmı acaba

furkan388338

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
342
123
43
Merhaba arkadas lar işe gircem saglık raporu istediler fiyatını bilen varmı acaba
Dost yerine göre alacağın rapora göre değişir ben 2 ay önce filan ağır iş filan raporuna Kayseri'de özel yerde 600 lira vermiştim

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,427
8,696
113
Aile hekiminden al bedava

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,427
8,696
113
Özel hastaneler benim şirketimle anlaşmalıydı diğer türlü alırsan kulak testi göze testi kan alma vs hepsi tuzlu ama akut tanda alınıyor

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,427
8,696
113
Aile hekiminden alınmıyor galiba uzun sürüyor o birde sanırım
Yok alınıyor ben evlilik için aldım 1 günde çıktı sonuçlar ama işe giriş için oda 1 gün falan sürer kan örnekleri aynı gün lanaratyvara gidiyor ertesi sabah sisteme düşüyor zaten

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,427
8,696
113
Valla işin doğrusu ben bedavaya yaptırdım ama hemen ilk işe girişte yaptırmak normalde lazım bazıları şart koşmuyor bazı arkadaşlar işe başlama tarihi verdikleri için yaptıramamıştı kimse de sonradan istemedi adam evraksız çalışıyor o sağlık raporu şirketin tozlu raflarında duracak bi bok olduğu yok sanki devlet denetliyor

Kayla1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
473
141
43
Valla işin doğrusu ben bedavaya yaptırdım ama hemen ilk işe girişte yaptırmak normalde lazım bazıları şart koşmuyor bazı arkadaşlar işe başlama tarihi verdikleri için yaptıramamıştı kimse de sonradan istemedi adam evraksız çalışıyor o sağlık raporu şirketin tozlu raflarında duracak bi bok olduğu yok sanki devlet denetliyor
Evet oyle ama istiyorlar yine işte