Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı ŞAH / İçimden Geldi

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,844
5,969
113
2 gündür 6K dağıttık ayıp vallahi.En azından insan bi bakar maç geldi ne oldu diye
Kral bende aciyodum böyle çekiliş sonra bir iki defa sigarasız kaldım kumar haliyle bazen o duruma düşürüyor insanı çok kez verdiğim adamlardan selamımı almayanlar oldu vazgeçtim bende şimdi olmayınca istediğim zaman varsa yok demeyen bende de olunca sormadan gönderdiğim 3 kişi var forumda bol kazançlar diliyorum

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Kral bende aciyodum böyle çekiliş sonra bir iki defa sigarasız kaldım kumar haliyle bazen o duruma düşürüyor insanı çok kez verdiğim adamlardan selamımı almayanlar oldu vazgeçtim bende şimdi olmayınca istediğim zaman varsa yok demeyen bende de olunca sormadan gönderdiğim 3 kişi var forumda bol kazançlar diliyorum
Trabzonlu dostum nasılsın

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,523
4,294
113
Beyler kimsenin acıtasyon yapmasına gerek yok yani çekiliş konusu olunca kimse takip etmez doğruya doğru e adam da biliyor takip etsem nolcak çekilişte başkasına cikcak diyor

Athena

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,884
1,873
113
Beyler kimsenin acıtasyon yapmasına gerek yok yani çekiliş konusu olunca kimse takip etmez doğruya doğru e adam da biliyor takip etsem nolcak çekilişte başkasına cikcak diyor
Bu da doğru

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,844
5,969
113
Yokki iki paket cipsimiz oturup takip edelim

Athena

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,884
1,873
113
@Shellac @Daimon reisler başlığı çekiliş yerine kupon paylaşımı yapar mısınız?Ben içimden gelenlere dağıtım yapmak istedim takip 0.Maçların 1 tanesinden haberi olan yok
Dost çekiliş oldu mu 80 90 Kisi begeniyo adam tüm maç takip de etse eli boş dönüyo dediğin gibi yaparsan takipleyene verirsin ben burda toplasan 2 kez ödül aldım herhalde hiç çıkmıyo mesela bana o yüzden takip de etmiyorum yalan değil

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,844
5,969
113
Dost çekiliş oldu mu 80 90 Kisi begeniyo adam tüm maç takip de etse eli boş dönüyo dediğin gibi yaparsan takipleyene verirsin ben burda toplasan 2 kez ödül aldım herhalde hiç çıkmıyo mesela bana o yüzden takip de etmiyorum yalan değil
Geçen gün başkana da yazdım forumda zaten çekiliş konusunda bilindik tanınmış üyeler dışındaki çoğu kişi ödül çıksa da göndermiyor zaten

OrcunKopcak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
636
185
43
Bol şans iyi cesaret.
Bizde şubat ayının maaşını bekliyoruz.
iş yeri kötü zaman geçiriyor.
Umarım gelir hocam, şansın bahtin açık olsun.