Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Şampiyon Kim Olur ?

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
Valla dediği gibi arkadaşın Ali koçun yerinde olsam Konyalı futbolcularla tek tek görüşürüm 😂 Arada hem şampiyonluk hem başkanlık var

Gecekor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,328
429
83
Lig son haftası boş geçmesin izlensin diye yapıldı şaibe dolu lig artık inandırıcılığı yok gözümde q , Gene iddia baronları kazandı bugün herkes varını yoğunu gs’ye puan kaybetmeze, 2-3 gol , kg var , üst oynamıştır sonuç 1 -0 komik şeyler
Aynen lig o kadar aciz ki düşme hattındaki deprem bölgesi olan hatay spora 5 milyon ceza veren bir TFF var

balalo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,959
1,166
113
Ortalık iyice karıştı beyler haftaya küme düşmemeye oynayan bir Konya ve içerde oynayan Fener sizce kim şampiyon olur görüşlerinizi merak ediyorum . İnş Fener olur

Not Beşiktaşlıyım tek umut Ztk bizim 😂😂
İnşallah Fenerbahçe şampiyon olur hiçte sevmem Fenerbahçeyi lakin bugün kim ne derse desin şikenin kralı döndü sahada... Kırmızıdan sonra milyonlar GS oynadı

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,129
2,886
113
konuyu boşa acmissiniz ben Beşiktaşlıyım ama gs fenere 3 puan fark atmış ikiside muhtemelen yenecek haftaya 2 sininde puan kaybetme şansı yok İstanbul küme düşmüş Konya önemli degil yani gs bu hafta zaten şampiyon oldu haftaya anca heyecan olur ayni puanda olsalardı fener bir ihtimal derdim ama çok büyük mucize lazım fenere boşa hayal kurmasın fenerliler

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Konya bize oynadigi gibi oynarsa Galatasarayda bugunku püsük oyununu oynarsa haftaya şampiyon Fb

kan023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
638
360
63
Bugün Okan hocanın içine İsmail Kartal kaçmıştı.ne oynadigni blmeyen bı takım. Evet şike kesinlikte vardı.forumda olan bı takimin tek bı isabtli sutu yok.para herşeyden önce geliyor demek kimbilir ne milyonlar donmustur

Kadir3471

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,306
2,837
113
Lig son haftası boş geçmesin izlensin diye yapıldı şaibe dolu lig artık inandırıcılığı yok gözümde q , Gene iddia baronları kazandı bugün herkes varını yoğunu gs’ye puan kaybetmeze, 2-3 gol , kg var , üst oynamıştır sonuç 1 -0 komik şeyler
Ms2 oynadım :)

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Aziz yıldırımın açıklamalarından sonra
Devlet el attı
Bu sene Feneri şampiyon etcekler

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,775
1,006
113
Bilerek yaptılar ya büyük baronlar devreye girdi Allah aşkına bizim bastıklarımız para mı ya çantalar havada uçuştu herkes bugün gs evinde alcak şampiyon olcan gözüyle gs bastı fenere verdiler işte fener kırmızı gördü dakka daha çokkk vardı ama gs oran yine yüksekti ben orda ayıktım bu işte bişey var dedim çıktı kokusu işte