Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Şanslısın 50 TL Freebet Yatırımlı

MetinReis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
522
603
93
50 tl freebet in 10 kat 1.85 orandan çevirimi mevcuttur. Kombine kuponlar da en az bir maç 1.85 oran olmak zorundadır. Canlı alt üst karşılaşmaları çevirime dahildir.Bonustan maksimum 200TL çekim yapabilirsiniz.100TL yatırım şartı vardır ve hesabınızda kalacaktır. Çekim işleminden sonra anaparanızı tek kat 1.50 orandan çevirip limitsiz olarak tekrar çekebilirsiniz. Kullanıcı adınızı bize ilettikten sonra aktif edilecektir.

bayefecan

"Herkes yalan söyler"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
509
490
63
bu site dolandırıcı twitterda tonla şikayet var oynamayın

cveneburi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,893
1,104
113
Üç kagircilarin bayrak tasiyani

Freebet kullanın tabi ki ama çok kapılmayın carparlar

burak1345

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
226
63
dolandirici kardesim bende magdur oldum bu siteden destek ukala yanitlar veriyor sadece

gokcen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,519
1,006
113
Şanslı değilim kullanmıcam

Hayaletboy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,119
327
83
Ben üyeydim eskiden defalarca yazdılar gelin oynayın diye iyiki yatırım yapmadım

mesut087

Yeni üye
Yeni Üye
1
0
1
böyle bonus mu olur bunu alana da bişey demıcem

Moderatör tarafında düzenlendi:

rulingxlyon

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
39
16
8
50 tl freebet in 10 kat 1.85 orandan çevirimi mevcuttur. Kombine kuponlar da en az bir maç 1.85 oran olmak zorundadır. Canlı alt üst karşılaşmaları çevirime dahildir.Bonustan maksimum 200TL çekim yapabilirsiniz.100TL yatırım şartı vardır ve hesabınızda kalacaktır. Çekim işleminden sonra anaparanızı tek kat 1.50 orandan çevirip limitsiz olarak tekrar çekebilirsiniz. Kullanıcı adınızı bize ilettikten sonra aktif edilecektir.
rulingxlyon kullanıcı adım

Werty07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
364
142
43
Bu siteden uzak durun arkadaşlar çeşitli bahanelerle geçen haftaki kazancımı yollamadılar bir haftami rezil ettiler

harun34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
598
162
43
Bu siteden uzak durun arkadaşlar çeşitli bahanelerle geçen haftaki kazancımı yollamadılar bir haftami rezil ettiler
benı aradılar 150 tl bonus ekleyeceğiz dediler eklendı 900 cevrım şartı 500 cekım mınımun ce cektim

Thecr0w

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
150
29
28
Mobil ödeme kabul eden site var mı acaba arkadaşlar ben baya bi araştırdım ama bulamadım.