Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Saran Group ile Euroleague İmzaları Attı

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,765
151,146
113
1664275759598.png

Euroleague'in 3 yıl boyunca S Sports ve S Sports Plus'ta olduğu, Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran ve Euroleague CEO'su Marshall Glickman'ın katıldığı basın toplantısıyla duyuruldu.

İmza törenine Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran ve Euroleague CEO'su Marshall Glickman katıldı.
Sadettin Saran, 32 yıldır spora katkıda bulunnaya çalıştıklarını belirterek, "Euroleague'i S Sport ve S Sport Plus'ta yayınlayacağımız için çok mutluyuz. Gurur kaynağımız Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes'e başarılar diliyorum. Minimum 3 yılımız umarım çok iyi geçer. Eurolig yayıncısı olmak çok gurur verici" dedi.

Saran, hedeflerinin Eurolig'in daha çok kişiye ulaşmasını sağlamak olduğunu belirterek, "Büyümeyen şirketler batmaya mahkumdur. S Sport Plus abonelik sayısında 1 milyon aboneyi geçti" diye konuştu.
Marshall Glickman Türkiye'de olmaktan ve Saran Group ile işbirliği yapmaktan ötürü heyacan duyduğunu belirterek, "Türkiye en önemli pazarlarımızdan biri. Son 3 yılda yüzde 30 oranında bir büyüme var. Daha da büyümek için Saran öncü bir grup ve bizim için çok doğru bir platform" dedi.

JordanPoole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,739
1,308
113
Digitürke taahhüt yenilerken özellikle sordum eurolig olacak mi diye evet demişlerdi bi basketbol keyfimiz vardi onunda içine ettiler her turnuva icin ayri kanal çok saçma bu sistem herşeye vergi toplaniyor ama neredeyse milli maçlari bile parali yayinlayacaklar
...