Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Sarı Kart Sonuçlandırma Hk.

Kupon Miktarı
15000
Kupon Oranı
2.22

flacssoNN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
519
383
63
Dostlar örneklemek gerekirse Beşiktaş 2.5 Sarı Kart Üst oynadığım zaman Beşiktaş 1 Sarı Kart 1 Kırmızı Kart görürse tutar mı betco altyapısında

Kupon miktarı 15000₺
Kupon oranı 2.22
Kupon kazancı 33300₺

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,968
1,059
113
Direk kırmızı kart görürse yatar
2. Sarıdan görürse tutar

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,968
1,059
113
a oyunucusu sarı gördü
b oyuncusuda sarı gördü
c oyuncusu direkt kırmızı görürse kart puanı 3 mü olur 4 mü dost
Kart puanı bahsi betcoda yok sadece sarı yada kırmızı bahsi var

betcoda 2 sarı olmuş olur
Puan olarak oyamışsan 4

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,399
1,012
113
usta diğer arkadaşta saymıyor kırmızıyı hiç diyo sanmıyorum ama kime inanıcaz şimdi 😄😄
Kral ben evetymatrix sağlayisindan oynuyorum orada kırmızı kart direk bile çıksa 2 kart olarak oluyor. Daha geçen hafta böyle kazandım. Betcoda ise ikinci sarıdan da çıksa sadece 1 karı kaet olarak gözüküyor
BETCO - 1 SARİ + 1 KİRMİZİ (NASIL OLDUĞU FARKETMEZ) =1 SARİ AMA KİRMİZİ KART İKİNCİ SARİDAN İSE SADECE BİRİNCİ SAYILIYOR

flacssoNN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
519
383
63
Kral ben evetymatrix sağlayisindan oynuyorum orada kırmızı kart direk bile çıksa 2 kart olarak oluyor. Daha geçen hafta böyle kazandım. Betcoda ise ikinci sarıdan da çıksa sadece 1 karı kaet olarak gözüküyor
BETCO - 1 SARİ + 1 KİRMİZİ (NASIL OLDUĞU FARKETMEZ) =1 SARİ AMA KİRMİZİ KART İKİNCİ SARİDAN İSE SADECE BİRİNCİ SAYILIYOR
anladım kral betcoda 2 sarı birde direkt kırmızı cıksa sarı kartlar 2.5 üst yatıyor yani