Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Sarı-Kırmızılılar Şampiyonlar Ligi'ndeki İlk Grup Maçında Kopenhag'ı Ağırlıyor

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,321
113
O papağan vardı burada öyleyiz böyleyiz şimdide der takım hazır değildi die adamlar kırmızı yemese 3.4 atardı bakma kırmızı işi bozdu hoş ona sorsak mazereti bitmez

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,093
22,655
113
Yaw ne saçmalıyon sukes adamlar faul yapmaktan topmu oynadı olur aw kırsınlar ozaman adamların bacaklarını icardi kötüydü yerinde farklı bir forvet olsa ilk yarı 2/3/0 biterdi ne anlatıyon
Ulan hasta yatamdan maci izledim yok soyleymis yok boyleymis ne anlation teneke morali bozukmus biz napalim aq

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,321
113
Yaw ne saçmalıyon sukes adamlar faul yapmaktan topmu oynadı olur aw kırsınlar ozaman adamların bacaklarını icardi kötüydü yerinde farklı bir forvet olsa ilk yarı 2/3/0 biterdi ne anlatıyon
Köfte canım benim gs bulduklarını atsaydi farklı olurdu eyw canım doğru diyonda öyle olsaydı böyle olsaydı olmaz adamlar tabikide sert oynucak yere yaticak adam skor yapacak bunlar mazeret değil canım hangi Türk takımı olursa olsun evinde dengin takıma buldunmu atican

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,093
22,655
113
Köfte canım benim gs bulduklarını atsaydi farklı olurdu eyw canım doğru diyonda öyle olsaydı böyle olsaydı olmaz adamlar tabikide sert oynucak yere yaticak adam skor yapacak bunlar mazeret değil canım hangi Türk takımı olursa olsun evinde dengin takıma buldunmu atican
Morali bozukmus basmiomus suan :)

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Galatasaray bugün 2 puandan daha cok şey kayıp etti okanin g.tü kurtarıldılar geçmiş Galatasaraya

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,686
891
113
2 veya 3 puanla grubu sonuncu bitirir g.s puanıda bi kopenhag dışarda bi de evinde unitedla berabere kalır en iyi.bayern e 2 maçtada kaybeder

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,791
9,922
113
Maçın adamı tete hem attı hem attırdı
Doğru ama boeyi çok beğendim performansı çok iyiydi sıfır hatayla oynadı 90 dakka
Tete de çok istekliydi ama sonlara doğru girdi oyuna
Zyechde çok hata yaptı
Şu kodro oturursa süper olacak yeni gelenlerden çok şey bekleniyor 2. Lik zora girdi mutlak kazanmamız gerekiyordu

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,774
10,381
113
Balon patladi malesef gönül isterdi Galatasaray 3 puan alsin ama Galatasaray bu gruptan cikamaz uefaya giderse tebrik etmek lazim bence bayern united maçını izledim ikiside cig cig yer Galatasarayi öğle 20 tane oyuncu almakla takim olunmuyormus bunu gördük bu gece