Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Selçuk İnan: İnsanlar İstiyor Diye Futbolu Bırakmak İstemiyorum

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,029
63,972
113

Selçuk, bu sezonki performansını beğenmediğini itiraf ettikten sonra "Bu şekilde bırakmak içime sinmiyor. 18 senelik futbolculuk hayatımda bırakın maçı idman kaçırdığımı hatırlamam! İnsanlar istiyor diye futbolu bırakmak istemiyorum. Bırakmaya henüz hazır değilim." şeklinde konuştu.

Galatasaray'da emekli olmak istediğinin altını çizen tecrübeli futbolcu, "Hocamızla, başkanımızla konuşmadan olaylar nasıl gelişir bilemem. Galatasaray'da futbolu bırakmak istiyorum ama gönlüm sahanın içinde sorumluluk alan ve sahanın içinde takımına yardım eden bir oyuncu olarak futbolu bırakmak. Yaşıtlarım hâlâ oynuyor, ben de oynamak istiyorum." dedi.

"Teknik Direktörlük Hedefim Var"
Teknik direktörlük hedefinin bulunduğunu dile getiren Selçuk İnan, "Futbolu bıraktıktan sonra da futbolun içinde kalacağım. Bana nerede ihtiyaç olur onu zaman gösterir ama kulübede olmak istiyorum. Uzun vadeli planlarımda teknik direktörlük yapmak var." ifadelerini kullandı.

Selçuk İnan, 2011-12 sezonu başında transfer olduğu Galatasaray'da beş Süper Lig şampiyonluğu yaşadı.

tuttur23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,490
482
83
35 yaşında selçuk inan üç dört yıl daha oynar

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,029
63,972
113

4 yıl önce iyi oynuyordu :cool:

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Zorluyolar demekki istemiyor selöuk inanda takıma çok şey kattı zamanında kabullenmek istemiyor

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,593
150,852
113
Bırakma futbolu Selçuk ama çalış ozaman formayı kap hak et o formayı yatarak olacak iş değil futbol işi :)

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Bırakma futbolu Selçuk ama çalış ozaman formayı kap hak et o formayı yatarak olacak iş değil futbol işi :)
Son 2 yıldır yatarak kazandığı milyonları sorgulasın hak ettim mi diye :) zamanın da en iyi 5 ortasahanın içindeydi son yıllarda adını başarı lafıyla yanyana duymadık :)

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Bende o parayı kazansam insanlar istiyor diye bırakmam

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,593
150,852
113
Son 2 yıldır yatarak kazandığı milyonları sorgulasın hak ettim mi diye :) zamanın da en iyi 5 ortasahanın içindeydi son yıllarda adını başarı lafıyla yanyana duymadık :)
Onun için çok çalışmak lazım dost :)

Scorfield

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
5,692
3,920
113
Zamanın geldi selçuk zamanında bırakta daha fazla hakaret yeme ;)