Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti SerkanT / 600 x 1.93

Kupon Miktarı
600
Kupon Oranı
1.93

SerkanT

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
248
310
63

SerkanT

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
248
310
63
👉 Maalesef persis maçından kayıp. İlkyarı hakemin iptal ettigi gol. İkinci yarı penaltıyı pas olarak kullanan bir andaval kaybetmemize neden oldu. Bildigin messiye özenip penaltıyı pas attı adam.. Onu atsa 2-0 biterdi. Neyse bu tarz durumlara kimsenin yapabileceği bişe olmaz. Akşama doğru uygun bir kombine çıkarabilirsem paylaşırım yine.

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,372
912
113
Bu tarz kombineler çok sıkıntı hocam ya tabi yine sen bilirsin ama. Bir tane adam gibi maç bulup ya 3.5 üst atmak ya da kornere en yüksekten girmek daha mantıklı gerisi hikaye. 4 tane maçtan ikişer gol yerine bir maça odaklan küçük oran kovalıyorsan. Bol şans

SerkanT

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
248
310
63
Bu tarz kombineler çok sıkıntı hocam ya tabi yine sen bilirsin ama. Bir tane adam gibi maç bulup ya 3.5 üst atmak ya da kornere en yüksekten girmek daha mantıklı gerisi hikaye. 4 tane maçtan ikişer gol yerine bir maça odaklan küçük oran kovalıyorsan. Bol şans
benim için süreklilik önemli ben tek maçta 3.5 üst felan zerre bulamıyorum başkan.. maçların çok olması önemli degil ben analiz programları vs kullanıyorum günün gollü geçebilmesi muhtemel maçları ayıklıyorum ve en azami seçeneği seçiyorum ve bu şekilde daha memnunum 500 le başlamıştım kasa 6 binlere ulaşmak üzere. Tarzım bu şekilde Bir üst postta yine bu tarz 4-5 Maçlı olup firesiz kazanan kuponlarım mevcut. gelmez diye bişe yok yani uzun zamandır kazanıyodum zaten ilk firemi verdim