Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Set1bet 20 TL Freebet Deneme Bonusu

fname55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
998
414
63
bu site ödeme yapmaz para çekme sayfasında jeton var sadece kurallarda da sadece banka havalesi ile çekim yapabilirsiniz yazıyor

samet3271

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
183
142
43
Arkadaşlar garip bir şekilde zürihbet sabah kalktığımda 100tl yi göndermiş. İlk önce inanmadım şaşırdım sonra hesaplara baktım doğru

Raven

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,180
457
83
Yatırım şartlıymış

samet3271

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
183
142
43
Caktirma dün sifirladilar bakiyeyi demişti

Sıfırlanmış bakiye nasıl geliyor hayret şeytan bile maşallah diyor sanaEkli dosyayı görüntüle 213762
Bakiyeyi sildiler evet bende yalan yok hatta bana dedilerki ıp çakışması var bakiyeniz silinmiştir bende küfür edip kapattım sabah kalktım para hesabıma geçmiş isterseniz ekran görüntülerini atabilirim

Baikal1

✌️
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,601
4,973
113
Bakiyeyi sildiler evet bende yalan yok hatta bana dedilerki ıp çakışması var bakiyeniz silinmiştir bende küfür edip kapattım sabah kalktım para hesabıma geçmiş isterseniz ekran görüntülerini atabilirim
Benimde sildiler sen yazınca banka hesabına baktım gelen birşey yok desteğe baglandım ip diyor şansıma tüküreyim

Emine42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
154
48
28
at ekran görüntüsü herkez görsün