Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Showbet 25₺ Deneme Bonusu

Fero72

Üye
Yeni Üye
25
3
3
Bonusu 250 yaptım sonra hepsini kaybet dedi ben otomatik 100 ekleyecem hesabına dedi neyse kaybettim ibne cevap vermedi sonra tekrar kalan 25 le oynadım 106.tl oldu sonra mesaj attı bana hesabınıza 100 tl eklenmiştir diye bende dalga mı geçiyorsunuz ben oynadım kazandım dedim neyse sonuç bu sefer bonus bakiyesi sıfırlandı çekim talebi verdim hiç ümidim yok ama gelirse paylaşırım

Ekli dosyalar

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Bonusu 250 yaptım sonra hepsini kaybet dedi ben otomatik 100 ekleyecem hesabına dedi neyse kaybettim ibne cevap vermedi sonra tekrar kalan 25 le oynadım 106.tl oldu sonra mesaj attı bana hesabınıza 100 tl eklenmiştir diye bende dalga mı geçiyorsunuz ben oynadım kazandım dedim neyse sonuç bu sefer bonus bakiyesi sıfırlandı çekim talebi verdim hiç ümidim yok ama gelirse paylaşırım
Canlıya bağlanıp bakiyeni düzelt iptal edecekler bunu 100 olmali

stres

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
159
266
63
Yine iptal ettiler onay verildi dedi cekiminize canliyi kaptti simdi yine iptal edildi cekim artik bosyere beklemeye gerek.yok

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Anlamadığım şey göndermeye eksen neden bonus veriyorsun

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
La ne oluyo burda acayip bir trafik var...
Benim 100 lirayı gönderdiler şimdi geldi:)

horoz3434

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
72
31
18
beyler bence finansı sağlam personeller acemi ne diyeceklerini ne yapacaklarını bilmiyorlar :)

baycaz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
251
53
28
Ula canlida 1 kisi calisiyor galiba

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Finans sağlam değilde en boktan site bile bu ödemeyi yapar yeni açıldı site devam etmek istiyorsa ödemeleri yapar