Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sıkıntı Yaratır Mı?

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Beyler öncelikle selamın aleyküm.Başımda olan tuhaf bir olayı sizlere anlatıp fikir almak istedim.1-1.5 hafta önce x sitesinden bir call senter çalışanı beni arayıp ardından wptan yazarak sohbete başladık.Kız öyle içten samimi yaklaştı ki bende ona aynı şekilde.Neyse hatun beni günün 10 saati arıyordu sohbet edip kapatıyordu.Dün biraz alkollüydü bende içmiştim kız bana eski ilişkisini anlatıp hüsranda olduğunu sonrasındanda benimle iyice ilerleyip sevgili olma ayaklarına getirdi :D Tabi ben fotomu falan attım kız düştü bana harbiden aşık oldum lan falan diyor sabahtan beri.Kendiside ilk etapta ne olur ne olmaz diye bana gizli sohbetten Telegramdan fotoğrafını atıp hemen geri sildi beni beğendin mi falan diyor.Ben bununla manita oldum gibi başıma bir sıkıntı gelir mi beyler güzel düşüncelerinizi merakla beklemekteyim :D

muratcelik20

Kumar, kendini beğenmiş kişilerin tutkusudur.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
956
630
93
Beyler öncelikle selamın aleyküm.Başımda olan tuhaf bir olayı sizlere anlatıp fikir almak istedim.1-1.5 hafta önce x sitesinden bir call senter çalışanı beni arayıp ardından wptan yazarak sohbete başladık.Kız öyle içten samimi yaklaştı ki bende ona aynı şekilde.Neyse hatun beni günün 10 saati arıyordu sohbet edip kapatıyordu.Dün biraz alkollüydü bende içmiştim kız bana eski ilişkisini anlatıp hüsranda olduğunu sonrasındanda benimle iyice ilerleyip sevgili olma ayaklarına getirdi :D Tabi ben fotomu falan attım kız düştü bana harbiden aşık oldum lan falan diyor sabahtan beri.Kendiside ilk etapta ne olur ne olmaz diye bana gizli sohbetten Telegramdan fotoğrafını atıp hemen geri sildi beni beğendin mi falan diyor.Ben bununla manita oldum gibi başıma bir sıkıntı gelir mi beyler güzel düşüncelerinizi merakla beklemekteyim :D
Hayırlı olsun karşim yenge bol bol bonus yükler artık :D:D:D:D

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Bak keyfine kardes ne sorun olacak boyle aşklarda varmis demek;)

tuttur23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,490
482
83
Bunu senin gibi binlerce arkadaş yaşıyor o kızların hepsi or.spu her gün bir otelde adamlarla yatıyor böyle kızları kim anasının babasının karşısına çıkartıp evlenecem der gözünü aç aptal olma eğlen bırak

goksoy0107

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,459
1,632
113
Hayırlı olsun :)
Ama dikkatli olmakta fayda var bu kişiler sen yatırım yaptığında komisyon alıyor insanlara güven olmaz

tuttur23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,490
482
83
Watsap resmi seksi oluyor bilerek amaçları erkek müşteri çekmek yemeyin bunları

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Hayırlı olsun :)
Ama dikkatli olmakta fayda var bu kişiler sen yatırım yaptığında komisyon alıyor insanlara güven olmaz
Yok kanka benden yatırım falan istemiyor çok zarfladımda o ayakta değil.Kız beni arıyor günde en az 10-15 kez ne yapıyorsun canım kimlerlesin yanında kız var mı şudur budur.Bana birde ne yaptığını anlatıyor ben şimdi eve geçicem aklın kalmasın falan diye :D

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Bunu senin gibi binlerce arkadaş yaşıyor o kızların hepsi or.spu her gün bir otelde adamlarla yatıyor böyle kızları kim anasının babasının karşısına çıkartıp evlenecem der gözünü aç aptal olma eğlen bırak
Yahu kanka mesele evlenmek değil zaten :D

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Olum arkadaşı falan varsa pasla bu kardeşine:D:D:D:D
Kanka vallahi 20 dakika önce konuştuk benim kızla iş yerindeydi ben Ankaradayım şu anda yanındaki kızda Ankaralıymış kıza verdi konuş sevgilimle tanış falan dedi arkadaşı aldı sohbet ettik falan bana Ankarada hep pavyonları anlattı.Alemci bir kızsın sen belli dedim.Benim kız aldı o biraz fanfinfoncu zaten falan dedi yararsa onu paslayayım sana :D

muratcelik20

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
956
630
93
Kanka vallahi 20 dakika önce konuştuk benim kızla iş yerindeydi ben Ankaradayım şu anda yanındaki kızda Ankaralıymış kıza verdi konuş sevgilimle tanış falan dedi arkadaşı aldı sohbet ettik falan bana Ankarada hep pavyonları anlattı.Alemci bir kızsın sen belli dedim.Benim kız aldı o biraz fanfinfoncu zaten falan dedi yararsa onu paslayayım sana :D
Olur kanka farketmez yoklukta gider :DÖzelden numaramı atıyom sana ahahaha

muratcelik20

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
956
630
93
Atamıyom profil kısıtlı :D

muratcelik20

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
956
630
93
Ahahshahhaha ulan ne adamsınız be :D Ben başıma bir iş gelir mi diyorum bana yanındakini yap diyorsun harbi seviyorum sizleri yav vallaha :D
Olum ne iş gelecek manyak mısın ne var bunda gönül işleri bunlar :D

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Olum ne iş gelecek manyak mısın ne var bunda gönül işleri bunlar :D
Kanka ne biliyim lan devleti bilmiyor musun ota boka ceza yazıyor :D Kıza dedim ki bende seninle aynı yerde çalışmak istiyorum nasıl edelim dedim.Sırbistanda kalabilmen için oturum izni alman gerek eğer evlenirsek burada benimle yaşarsan kalabilirsin diyor :D Deli durumlar içindeyim :D