Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sitelere Önerimdir! :) Kumbara Sistemi!

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,979
9,647
113
Anlıyorum ama belirtilen tarihden önce kumbara açılımı yapılamaz cümlesini canlı Destekden kaldıramayız:) para bitince boskoy dost sen yastık altı yap

casperbr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
223
91
28
Evet arkadaşlar şimdiye kadar kimsenin aklına gelmemiş bir fikrimi paylaşmak istiyorum. (Keşke olsa)

Sitelerde oynadığımız oyunlardan sonra çekim vermek istiyoruz diyelim, 1800 Kasanın 200 TL sini sitenin Kumabara sistemine atsak ve ay başına kadar sittinsene o parayı bize vermese, Bu şekilde 200 300 300 500 diye diye aybaşı 5bin 10bin birikebilir.

Ama site kesinlikle bakiyeye ekleme yapmayacak ay başına kadar.

Olabilir mi? :)
Eve kumbara al hergün 200 tl at 1 yil sonra aç banada duat et sana bu aklı verdim die. Hadi bakalım bol şans.

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Şaka bir yana bundan 1 sene önce bir bankada hesap açıp internet bankacılığı istememis verdikleri kartida kirmistim her çekimde kusurati oraya atıp ay sonunda kredileri öyle ödüyordum

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,477
4,067
113
Evet arkadaşlar şimdiye kadar kimsenin aklına gelmemiş bir fikrimi paylaşmak istiyorum. (Keşke olsa)

Sitelerde oynadığımız oyunlardan sonra çekim vermek istiyoruz diyelim, 1800 Kasanın 200 TL sini sitenin Kumabara sistemine atsak ve ay başına kadar sittinsene o parayı bize vermese, Bu şekilde 200 300 300 500 diye diye aybaşı 5bin 10bin birikebilir.

Senin söylediğin kediye ciğeri, kurda kuzuyu emanet edip sonra almaya çalışmak gibi bir şey. Siteler katil balina Jaws gibi ağızlarını açmış para bekliyor zaten. Diyelim ki dediğin gibi sitede ay sonuna kadar paran biriksin çekmek istersen 10 kat çevrim ve yatırım şartı koyarlar 😂😂😂🚾

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,870
4,841
113

Bireysel Emeklilik Sistemi de yapsa ne guzel olur dimi 🤣

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,409
4,394
113

Olamaz siteye güvenip bırakacağına bana güven bana at değil aybasina kadar sittin sene vermem mesela

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
dostum böyle birşey yapmak istiyorsan git kriptodan stake et kilitli şekilde ben 3 ay önce kazandıgım 25 bini öyle yaptım daha 3 ayı var çekemiyorum şimdiden 3 bin tl de kar ettirdi

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
Vbet'e gelmiş bu sistem FTN olarak banka gibi vadeli olarak günlük aylık yıllık paranı sitenin içerisinde biriktirebiliyorsun hem de sana faiz veriyor yıllık %6.17 aylık %0.51 günlük % 0.016 gerçi faizleri biraz düşük ama olsun :p tek sıkıntısı parayı istedğin zaman çekebiliyor olman öyle olunda pek bir mantığı kalmıyor 1 ay vadeye yatırıp parayı 1 ay çekemezsin dese mükemmel uygulama aslında

Cancan9876

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
238
143
43
Herkes kendince dalga geçmiş ama gayet mantıklı fikir sitenin de işine gelir oyuncuyu kendi sitesinde oynatmak için bir sebepleri olur 300 yatırıp 500 çekiyoruz diye düşünmemek lazım mesela 11250 çekeceksin 1250 orda bırakırsın bu şekilde 3-5 bin birikir en azından. Çekim yaparken para hiç bitmeyecek gibi geliyo ama kasa sıfırlanınca 100 e 100 bonus arar olduğumuzda oluyor o yüzden neden olmasın 2500 yap 500 yatır 750 çek bonusları beğenenler bununla niye bu kadar dalga geçti acaba😄