Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Slot Oyun Geçmişi Hk.

Sercanirem2604

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11
3
3
Arkadaşlar merhaba kusura bakmayın birtürlü yapamadım size danışmak istedim bettürkeyde 100x yakaladım oyun gecmişi video su paylasmamı istiyorlar ve ben nasıl alınacagını bir türlü çözemedim yardımcı olabilecek varmı

Ekli dosyalar

Hamzaaaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
268
98
28
Arkadaşlar merhaba kusura bakmayın birtürlü yapamadım size danışmak istedim bettürkeyde 100x yakaladım oyun gecmişi video su paylasmamı istiyorlar ve ben nasıl alınacagını bir türlü çözemedim yardımcı olabilecek varmı
Hangi oyunda yakaladiysan oyunun tekrarini izleme var ona girip izlemen lazim

devan

♛ ♛ ጠคŦꌦค ๏lคςคкtıк, ጠคŦ ๏l๔ยк ...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
427
142
43
Oyuna gir sag üst köşede üç nokta var ona tıkla tekrar oynat seçeneğini göreceksin ordan aliyorsun

ositerio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
969
733
93
slot oyunundan mı bahsediyorsun? oyuna gir . sağ üstte 3 nokta var oraya gir kazançlarımda çıkıyor. oynat ve oluştur var ordan yapıyorsun