Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Slot rezilliği

stalinque

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
648
93
Valla dostlar uzun bir süredir sadece spor bahsi oynuyorum ufak tefek kazanıp cekıyorum yüksek paraya ihtiyacıgım oldugu için otomatik slota gidiyo kafa ve 3 4 aydır slotta 200 x üstü kazancım yoktur oynamadanda olmuyo bu sefer gelir umudu var hep bu durumda olan tek benmiyim ya acayip bunaldım varya parasızlıktan kızla bulusucaz cepte para olmuyo hep gelen parayı sıfırlıyorum

stalinque

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
648
93
sweet bonanza 1000 de 50 bine yakın para bayılmısımdır daha 200 x üstü kazancım yok o oyunda 1 kere çekim yapamadım oyundan

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,654
113
Valla dostlar uzun bir süredir sadece spor bahsi oynuyorum ufak tefek kazanıp cekıyorum yüksek paraya ihtiyacıgım oldugu için otomatik slota gidiyo kafa ve 3 4 aydır slotta 200 x üstü kazancım yoktur oynamadanda olmuyo bu sefer gelir umudu var hep bu durumda olan tek benmiyim ya acayip bunaldım varya parasızlıktan kızla bulusucaz cepte para olmuyo hep gelen parayı sıfırlıyorum
Cano senin 5 sene sonrasını göremiyorum kardeşimle aynı yaştasın Allahtan o kumarın ne olduğunu çok bilmiyor yapma etme

kartal1919

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
397
160
43
[/QUOT
Subattan beri saglam kapali

kartal1919

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
397
160
43
Subattan beri kapali... son 1 haftadir ölüm kapalisi

stalinque

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
648
93
Cano senin 5 sene sonrasını göremiyorum kardeşimle aynı yaştasın Allahtan o kumarın ne olduğunu çok bilmiyor yapma etme
bize pederden bulastı o kadar bagımlısı degılım cok sukur sadece para sıkıntısı işte bro

thug1881

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
655
127
43
Slotcularin çoğu böyle
Sporcularda aynı. Boşuna dememişler kumar da kumar oynatan yanlızca kazanır diye. Hadi slot bariz scriptle hallediyorlar. Futbol da? :) Söylemiyorum ki şimdi bi kamil çıkıp demesin ne diyosun sen ya diye. Ayar yani hepsi. Adam sana oturduğun yerden neden kazandırsın ki.

stalinque

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
648
93
Sporcularda aynı. Boşuna dememişler kumar da kumar oynatan yanlızca kazanır diye. Hadi slot bariz scriptle hallediyorlar. Futbol da? :) Söylemiyorum ki şimdi bi kamil çıkıp demesin ne diyosun sen ya diye. Ayar yani hepsi. Adam sana oturduğun yerden neden kazandırsın ki.
bro haklısın aynı dusuncedeyım calıstıgım yerde patron aviatore atıyo gunluk 50 bin lira 5 gün kazanıp 1 gün ağır kaybediyo 5 gün kazandıgını 1 günde kaybediyor