Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Slotlar Hakkında ( Sohbet )

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Ne kadar gömsekte Pragmatic oynuyoruz
Şu ligler araya girmesinden sonra slotlar berbat ödemeye başladı. İlk defa bu kadar kötü denk geliyorum. Siteyle alakalı değil.
Bilinçli bir operasyon muhtemelen
Sohbet amaçlı açtım.
Düzenli oynayanlar size göre bir fark var mı, yoksa hep böylemiydi?
Yetişkin konusudur çocuklar yazmasın.

karaadam81

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,509
2,309
113
Şu ligler araya girmesinden sonra slotlar berbat ödemeye başladı. İlk defa bu kadar kötü denk geliyorum. Siteyle alakalı değil.
Sohbet amaçlı açtım.
Eniste pragmatic uzun zamandir kisti eskiden sen daha iyi bilirsin benim slot gecmisim surda bi iki sene ama iki alsa bi veriyodu onceden simdi nerdeyse hic vermiyor

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,886
6,687
113
Sohbet amaçlı açtım.
Pragmatic sıçtı sıvadı enişte. Doymadı ipneler . Geçen yazdan bu zamana kadar milleti sömürdüler ve hâlâ devam ediyorlar buna . Eskiden farklı siteler deneyince 3 5 kâr oluyordu şimdi o da yok . Farklı sağlayıcı denemek lazım. No limit ,hacksaw tarzı. Mesela push gaming sağlayıcısı efsaneydi Türkiye pazarından çekildi, çünkü kazanç sağlıyordu oyuncular. Slottan kazanma işi mazide kaldı bana göre.

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Sohbet amaçlı açtım.
Gecen haftalarda pragmatigin banlanmasindan sonra yuzde 1 milyon bir odeme sıkıntısi var.
Gerci sadece pragmatic degil egt de sıkıntılı.
Bets10 da 1250 tl 10 betten. Egt de 10 dakikada para sifirlandi. Matta 500 tl 10 betten 3-5 dakikada sifirlandi. Alo betim egt si su an rezalet otesi. 600 tl 6 dakika surmedi. Ve param olsa yine lanet egt yi oynayacm 😀

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Eniste pragmatic uzun zamandir kisti eskiden sen daha iyi bilirsin benim slot gecmisim surda bi iki sene ama iki alsa bi veriyodu onceden simdi nerdeyse hic vermiyor
Bana özellikle bu sıralar hiç olmadığı kadar berbat geliyor tamam yine iyi değildi ama artık iş tamamen hırsızlığa girdi

NashNash

Very İmportant Person Ayikiyun mu
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38,302
19,886
113
Net ayarı vermişler

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,901
24,151
113
Sohbet amaçlı açtım.
Eniste acikcasi bir fark yok eskidende odemiyordu simdide sadece arada 300x falan asil olay pragmatigi birakmakta cekiyor yav digerleri yoruyor çünķü :)

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Pragmatic sıçtı sıvadı enişte. Doymadı ipneler . Geçen yazdan bu zamana kadar milleti sömürdüler ve hâlâ devam ediyorlar buna . Eskiden farklı siteler deneyince 3 5 kâr oluyordu şimdi o da yok . Farklı sağlayıcı denemek lazım. No limit ,hacksaw tarzı. Mesela push gaming sağlayıcısı efsaneydi Türkiye pazarından çekildi, çünkü kazanç sağlıyordu oyuncular. Slottan kazanma işi mazide kaldı bana göre.
Mail attım pragmatiğe dayanamadım 82 bonus oyununa bir adet 200x üstü 70 bonus 10-20x arası devam edicem yarın tekrar pragmatici kim lisanslandırıyorsa oraya da yazacağım

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Sohbet amaçlı açtım.
slotlar betcolarda tamamen ayarlı diğer siteler bi nevi olsada bazen veriyor emmi ama slotların alayı kahpe olmuş kazanmak imkansız deliricem en son pragmatic playın sahibine veya kendime sıkcam

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Eniste acikcasi bir fark yok eskidende odemiyordu simdide sadece arada 300x falan asil olay pragmatigi birakmakta cekiyor yav digerleri yoruyor çünķü :)
Ben her gün oynuyorum neredeyse ufak tefekte olsa o yüzden her gün aynı her site aynı olması biraz bi boklar döndürüyorlar bu sıra gibi geldi ekstra bir şey var
Bak Vbet misal ilk defa haftalık slot ekstra cashback teklifi diye mail attı
Bunlar bilgisi olmasa böyle bir şey yapmaz

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,886
6,687
113
Mail attım pragmatiğe dayanamadım 82 bonus oyununa bir adet 200x üstü 70 bonus 10-20x arası devam edicem yarın tekrar pragmatici kim lisanslandırıyorsa oraya da yazacağım
Enişte yaz ama yanlış anlama umurlarında olmaz çünkü sağlam piyasa yaptı herifler . Hep birlikte hareket etsek belki bir şeyler olur . Bireysel şikayetlerden etkilenmez bu çapulcular. Sahibini bulup sevmek lazım ama işte ah ah ..

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Enişte yaz ama yanlış anlama umurlarında olmaz çünkü sağlam piyasa yaptı herifler . Hep birlikte hareket etsek belki bir şeyler olur . Bireysel şikayetlerden etkilenmez bu çapulcular. Sahibini bulup sevmek lazım ama işte ah ah ..
Başkanla bir konuşalım bir kalıp hazırlayalım metin İngilizce forumca saldıralım Pragmatic e mail üzerinden bir tepki olsun en azından

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,954
43,551
113
Egt oynuyorum her zaman oynarım bugüne dek egtde parayı 2-3x yapmadığım bir zaman olmadı gözümüz yüksekte olduğu için kaybettik bana göre gerçek slot egtdir ama bende pragmatik de oynuyorum tabi.

Aklım başımda olduğunda oynadığım oyunlar şunlar

Dia de Los Muertos ( endorphiana) dedenin aynısı
40 bulky fruits ( egt)
40 burning hot (egt)
Xmass drop ( hacksawdı yanlış bilmiyorsam)
20 golden coins ( egt)
Curses seas ( hacksaw)
Birkaç tane daha var aklıma gelmeyen bana göre bunlar kazanç sağlayabileceğiniz oyunlardır (. Ytd)

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
48,901
24,151
113
Ben her gün oynuyorum neredeyse ufak tefekte olsa o yüzden her gün aynı her site aynı olması biraz bi boklar döndürüyorlar bu sıra gibi geldi ekstra bir şey var
Bak Vbet misal ilk defa haftalık slot ekstra cashback teklifi diye mail attı
Bunlar bilgisi olmasa böyle bir şey yapmaz
Eniste bu ibneler slotlarla istedikleri gibi oynayabiliyor tamamiyla insaflarina kalmis bisey millet slota yoneldi diye daha da kismiş olabilirler dogru ama öncesinden buyuk farklar yok bence