Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet SMS Nerden Geliyor Bilgilendirme

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,670
5,814
113
Arkadaşlar merhabalar her gece bu saatlerden itibaren ara ara sifre geliyor ve artık iyice bunaltmaya başladı buna nasıl bir çözüm bulurum ve ya hangi sitelerden geldiğini nerden öğrenebilirim
Holiganbet ile aynı alt yapıdaki siteler orda SMS koruma altifse hesabına girmeye çalışıyor olabilirler

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Aynı sorun bende başka bir şekilde var şifremi bulamıyorlar ama her gün holiganbet grubundan şifreniz bloke olmuştur maili geliyor kansız hergun deniyor

ferdiuras

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
562
177
43
Sadece holiganbetemi girmeye çalışıyorlar yani arka arka geliyor şuanda yazarken bile geliyor holigansa eğer şifremi değiştirsem kurtulabilirmiyim bu azaptan

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,398
1,011
113
Biri hesbaina girmeye çalışıyor every Matrix altyapisi

kinguz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
437
81
28
Sadece holiganbetemi girmeye çalışıyorlar yani arka arka geliyor şuanda yazarken bile geliyor holigansa eğer şifremi değiştirsem kurtulabilirmiyim bu azaptan
holigan pusula hep sms aktif yaptım bana da devamlı geliyor mesaj şifreyi değiştirdim salak saçma şifre yaptım noktalama işaretleri vs var içinde bunu başkasının bilme ihtimali yokken yine mesaj geliyor demem o ki o şifreyi anca site çalışanları veya çok usta hackerlar filan bilir. Bence sitenin işi bu

ft7474

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
856
400
63
Arkadaşlar merhabalar her gece bu saatlerden itibaren ara ara sifre geliyor ve artık iyice bunaltmaya başladı buna nasıl bir çözüm bulurum ve ya hangi sitelerden geldiğini nerden öğrenebilirim
Everymatrix altyapili olan her site buraya bağlı.

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,255
1,287
113
holiganbet ve jojo özellikle benim bunlardan geliyodu sürekli

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,255
1,287
113
holigan pusula hep sms aktif yaptım bana da devamlı geliyor mesaj şifreyi değiştirdim salak saçma şifre yaptım noktalama işaretleri vs var içinde bunu başkasının bilme ihtimali yokken yine mesaj geliyor demem o ki o şifreyi anca site çalışanları veya çok usta hackerlar filan bilir. Bence sitenin işi bu
yooo alakası yok sen baska bi siteden daha yapmıssın benim holi sifremi biliyomus ben değiştim daha atamıyor msj :) sen diğer siteleri de değis

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
31,325
24,341
113
Az önce 2 kere üst üste banada geldi ya jojo yada matbet

Taytay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
368
90
28
yooo alakası yok sen baska bi siteden daha yapmıssın benim holi sifremi biliyomus ben değiştim daha atamıyor msj :) sen diğer siteleri de değis
Bence sistemsel bir hata bu . Yoksa bizim hesaba girecek ne yapacak adam . Varsayalım girdi ne yapabilir ki bide mesaj sana geliyor adamın sana gelecek mesajı görme şansı yok peki mesajı göremeyecek ise neden sana durmadan siteye girmeyi deneyip giriş için mesaj gelsin