Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Socialtournaments Ödeme Metodu Hk.

Asker027

💯👎Şans varsa hersey olur☝💯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
264
122
43
Arkadaşlar socialtournaments sitesinde kyc onayı yaptım fakat ödeme metodu için hangi bilgileri iletmem gerekiyor bu konuda bilgisi olan var mı yardımcı olursanız sevinirim.

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
Arkadaşlar socialtournaments sitesinde kyc onayı yaptım fakat ödeme metodu için hangi bilgileri iletmem gerekiyor bu konuda bilgisi olan var mı yardımcı olursanız sevinirim.
Türkiye'ye ödemede 2 seçeneği var. bitcoin ve anlaşmalı siteye yatırım ( betgit gibi ). bitcoinle çekim yapacaksan bir kripto sitesindeki ( örn. paribu) hesabına girip bitcoin cüzdan adresini kopyalayıp siteye ekleyeceksin

Asker027

💯👎Şans varsa hersey olur☝💯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
264
122
43
Türkiye'ye ödemede 2 seçeneği var. bitcoin ve anlaşmalı siteye yatırım ( betgit gibi ). bitcoinle çekim yapacaksan bir kripto sitesindeki ( örn. paribu) hesabına girip bitcoin cüzdan adresini kopyalayıp siteye ekleyeceksin
Mail olarak mı ileteceğim sitede ekleme bölümü bulamadim

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,433
3,986
113
burası ne işe yarıyor D:
Günlük ücretsiz spinler var 10 Luk ta freespin alınıyor , 250 olanda direk çeviriyorum.Eger ki ilk 10 15 ya da daha büyük turnuvalarda ilk 50 -100 hatta 500 falan girersen ikramiye kazniyorsun.Tabii kaçıncı olduğuna bağlı olarak miktar değişiyor.Carsamba ve Perşembe günleri ödeme geliyor.Bazen salı bazen cuma bazen hafta sonu geliyor belli olmuyor .5 kez sıralamaya girdim 4 kez çekim yaptım.Pragmatik sağlayıcısınin bir playformu

EngiinnKaya

Kayısı Kadar Güzel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,119
442
83
bi link atında o zaman bizde nasiplenelim

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113

sanarslantas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
717
206
43
Günlük ücretsiz spinler var 10 Luk ta freespin alınıyor , 250 olanda direk çeviriyorum.Eger ki ilk 10 15 ya da daha büyük turnuvalarda ilk 50 -100 hatta 500 falan girersen ikramiye kazniyorsun.Tabii kaçıncı olduğuna bağlı olarak miktar değişiyor.Carsamba ve Perşembe günleri ödeme geliyor.Bazen salı bazen cuma bazen hafta sonu geliyor belli olmuyor .5 kez sıralamaya girdim 4 kez çekim yaptım.Pragmatik sağlayıcısınin bir playformu
Ben kyc onayı için mail attım halen onaylanmadı

15 Euro kazandım onay için 11 gününüz kaldı diyor

Ama kyc onaylanma için cevap yazmiyorlar

EngiinnKaya

Kayısı Kadar Güzel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,119
442
83
kayıt oldum nerden alıyoruz günlük spinleri . bu coinler ne işe yarıyor biraz bilgi vermisiniz

mehmetbrk4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,066
906
113
eskiden iyiydi de şimdi abartmışlar en dandik oyunlarda bile 3 4 bin katı alıyorlar

EngiinnKaya

Kayısı Kadar Güzel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,119
442
83
beyler kyc için sadece kimlik ve kullanıcı adımı atıyoruz