Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sohbet ( Goygoy )

dLkyLmzZz

Bazı yürekler cennette kavuşmayı bekler.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,477
1,059
113
Bütün aşıları yapıldı dostum aynı zamanda keyifleri paşada yok valla ama dediğin gibi mevsimsel olabilir haklısın
Benimki benim gibi 24 saat uyuo la 😄 gündüzleri uyuoz geceleri ayaktayız 😄 değişik bir kedi

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,479
4,068
113
tuy tehlikeli bilginiz olsun hastaliga sebebiyet
Kist aşısı yapıldığı sürece insan sağlığına zarar vermiyor dostum özellikle doktorla görüştüm bu konuyu. Yani şöyle ki kendinin kist aşısı olmadığında tüyü insan vücudunda ciğere yapışıyor ama aşının asıl amacı tüyün insan ciğerine yapışmasını önlemek. 44 yaşındayım ve abartısız 30 yılım kedi köpekler ile iç içe geçti. Beslediğim köpeklerim ve kedilerimin hepsinin aşılarına çok dikkat ediyorum bu yüzden

dLkyLmzZz

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,477
1,059
113
bir komsumun cigerlerine mi beynine mi ne gitmis tuy tehlikeli cano ne yemek yiyor ne icebiliyordu en son intahar etti ama o nedendenmi bilmiyorum
Bilmiyorum şimdiye kadar bişi olmadı yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmio 😄 yatağıma bile ortak kerata

dLkyLmzZz

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,477
1,059
113
Kist aşısı yapıldığı sürece insan sağlığına zarar vermiyor dostum özellikle doktorla görüştüm bu konuyu. Yani şöyle ki kendinin kist aşısı olmadığında tüyü insan vücudunda ciğere yapışıyor ama aşının asıl amacı tüyün insan ciğerine yapışmasını önlemek. 44 yaşındayım ve abartısız 30 yılım kedi köpekler ile iç içe geçti. Beslediğim köpeklerim ve kedilerimin hepsinin aşılarına çok dikkat ediyorum bu yüzden
Abuuu dedeymiş ya bizde kanka muhabbeti yapıok 😁

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,439
1,342
113
he bak ben bunu bilmiyorum mesela kopek bakmayi cok istiyorum hastalik olur diye bakmiyordum mesela tabi bakcak yer deyok suan evlenip ayri eve cikayim alacagim.bitane :)