Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sohbet ( Goygoy )

dLkyLmzZz

Bazı yürekler cennette kavuşmayı bekler.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,477
1,059
113
Dedelerde birbirine kanka diyor. Kanka gençliğe hitap değilki dostum. Sıkı dostluk kan kardeşliğin tanımıdır kanka kelimesi
Ben saygısızlık yapmayım diye şey ettim senin için sorun yoksa np

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,479
4,068
113
he bak ben bunu bilmiyorum mesela kopek bakmayi cok istiyorum hastalik olur diye bakmiyordum mesela tabi bakcak yer deyok suan evlenip ayri eve cikayim alacagim.bitane :)
Köpeklerin ağzında yani salyasında insan sağlığına zarar verecek bakteri var ama yine bunun sebebi çiğ et gibi kötü beslenmedir. Yani kedi veya köpek ne olursa olsun ne kadar iyi bakılırsa hem kendisi hem sahibinin sağlığı açısından faydası olur

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,439
1,342
113
Köpeklerin ağzında yani salyasında insan sağlığına zarar verecek bakteri var ama yine bunun sebebi çiğ et gibi kötü beslenmedir. Yani kedi veya köpek ne olursa olsun ne kadar iyi bakılırsa hem kendisi hem sahibinin sağlığı açısından faydası olur
yani pismis yemek yedircen hayvana guzel bakcan ne yersen senle yicek

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,439
1,342
113
benim aklimda örümcek maymun aalmak var kacak getiriyor bi arkadas vardi da numarazini bulmam lazim .d maymun bakim en iyisi

dLkyLmzZz

Bazı yürekler cennette kavuşmayı bekler.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,477
1,059
113
Aa abimler sürekli haşlayıp yedirio ondan mı demek

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,766
6,841
113
@dLkyLmzZz diyorum bi ara şu kedilerle ilgilensek buluşup, sahipsiz yaralanmış etmiş kedilere veterinere götursek buluşup senle, çok tatlı bi davranış olur, örnek oluruz insanlara,tarihe yazdiririz kendimizi

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,479
4,068
113
Aa abimler sürekli haşlayıp yedirio ondan mı demek
Aynen öyle tabi sağlık açısından. Çiğ et köpeklerde gençlik hastalığı denen bir hastalığa sebep veriyor en kötüsü o zaten Allah muhafaza kanser gibi bişey

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
@dLkyLmzZz diyorum bi ara şu kedilerle ilgilensek buluşup, sahipsiz yaralanmış etmiş kedilere veterinere götursek buluşup senle, çok tatlı bi davranış olur, örnek oluruz insanlara,tarihe yazdiririz kendimizi
Biz hallediyoz bro işine bak cok istiosan
Seni qötururum veterinere
Gitmişken kısırlastırırız seni ne dion bu işe
Ucret bana ait