Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sohbet ( Goygoy )

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,610
1,777
113
kopek bakan varmi evde bir gun kız arkadaşimla evde film izlerken kopegimi aramiza almamistim sonra disari yemek yeme ciktik geldimde yattama sıçmısti bunun sebebi ney 😂

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,477
4,067
113
@dLkyLmzZz diyorum bi ara şu kedilerle ilgilensek buluşup, sahipsiz yaralanmış etmiş kedilere veterinere götursek buluşup senle, çok tatlı bi davranış olur, örnek oluruz insanlara,tarihe yazdiririz kendimizi
Ramazan bayramı Bonusları konusunda ben bu konuyla alakalı beslediğim yavru kedilerin resmini de paylaştım işte benim amacım farkındalık yaratmaktı aslında. Yapılan söylenmez ama yine de söylemek isterim ki her gün kazancımın bir bölümünü sokak hayvanları için harcıyorum. Bu herkesin üstlenmesi gereken vicdani bir durumdur. Hayvanlar bizlere Allahın emanetidir ve onlar için harcadıklarımı çok şükür fazlasıyla geri alıyorum. Maddi olarak değil manevi olarak

dLkyLmzZz

Bazı yürekler cennette kavuşmayı bekler.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,477
1,059
113
Ramazan bayramı Bonusları konusunda ben bu konuyla alakalı beslediğim yavru kedilerin resmini de paylaştım işte benim amacım farkındalık yaratmaktı aslında. Yapılan söylenmez ama yine de söylemek isterim ki her gün kazancımın bir bölümünü sokak hayvanları için harcıyorum. Bu herkesin üstlenmesi gereken vicdani bir durumdur. Hayvanlar bizlere Allahın emanetidir ve onlar için harcadıklarımı çok şükür fazlasıyla geri alıyorum. Maddi olarak değil manevi olarak
Bende kalan yemekleri çöpe atmak yerine kapıya koyarım

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,477
4,067
113
Bende kalan yemekleri çöpe atmak yerine kapıya koyarım
Gariban insanlardaki merhamet zenginlerde yok maalesef kardeşim. Şuan 6 ay önce mecburi sebepten dolayı taşındığım ultra lüks zenginlerin oturduğu semtte bir sitede oturuyorum. Sitede 46 daire var sitenin bahçesinde 4 tane kedi var ve bir kişi bile bir kap su bırakmıyor hatta ben kedilere mama verdim benden sonra süpürtüp temizlemişler kapıcı söyledi. İkinci kez aynı şeyi yaptılar polis çağırıp şikayetçi oldum bakalım bayramdan sonra Bi mahkeme olur sanırım

dLkyLmzZz

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,477
1,059
113
Gariban insanlardaki merhamet zenginlerde yok maalesef kardeşim. Şuan 6 ay önce mecburi sebepten dolayı taşındığım ultra lüks zenginlerin oturduğu semtte bir sitede oturuyorum. Sitede 46 daire var sitenin bahçesinde 4 tane kedi var ve bir kişi bile bir kap su bırakmıyor hatta ben kedilere mama verdim benden sonra süpürtüp temizlemişler kapıcı söyledi. İkinci kez aynı şeyi yaptılar polis çağırıp şikayetçi oldum bakalım bayramdan sonra Bi mahkeme olur sanırım
Aynen öyle yerlerde istemiolar bizim görevli kedi binaya girmiş elinde ki süpürgeyle çıkarmaya çalışıodu insanlıktan çıkmış gibi

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,477
4,067
113
Aynen öyle yerlerde istemiolar bizim görevli kedi binaya girmiş elinde ki süpürgeyle çıkarmaya çalışıodu insanlıktan çıkmış gibi
Hani bir laf var Nuh tufanından beri aynı gemideyiz, hayvanları hor gören cenneti zor görür diye. Tabi ben cennet olayına takılmıyorum ama insan yüreğinde merhamet taşıyor ise insandır. Öteki türlü hayvandır bile diyemiyorum hayvanlara hakaret olmasın diye

dLkyLmzZz

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,477
1,059
113
Hani bir laf var Nuh tufanından beri aynı gemideyiz, hayvanları hor gören cenneti zor görür diye. Tabi ben cennet olayına takılmıyorum ama insan yüreğinde merhamet taşıyor ise insandır. Öteki türlü hayvandır bile diyemiyorum hayvanlara hakaret olmasın diye
Kesinlikle onlara merhamet etmeyen kimseye etmez insanlık beklemek yersiz