Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sohbet ( Goygoy )

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,477
4,067
113
Kısmi felç geçiren dede tedavi gördüğü hastaneden kaçmış. Kaçarken bir de not bırakmış. Ful ekran patlatacam ama X atmayacam.. images (3).jpeg

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,477
4,067
113
Hosbuldum Tesekkurler Insallah en yakın zamanda Kazanmak dılegıyle♥
Ne zaman ki türkler ile alakası olmayan, slotlara hile hurda karıştırmayan kazanç ve kaybın şansımız ile alakalı olduğuna bizi ikna edebilecek düzeyde adam akıllı bir site bulursak hah işte o gün kazanma ihtimalimiz olabilir dostum

Adrenalin59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,318
543
113
Ne zaman ki türkler ile alakası olmayan, slotlara hile hurda karıştırmayan kazanç ve kaybın şansımız ile alakalı olduğuna bizi ikna edebilecek düzeyde adam akıllı bir site bulursak hah işte o gün kazanma ihtimalimiz olabilir dostum
Böyle düşünüyorsan Sadeec Spor bahsi alıp kara geçince günü kapatacaksın bu işin oluru bu:)

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,477
4,067
113
Böyle düşünüyorsan Sadeec Spor bahsi alıp kara geçince günü kapatacaksın bu işin oluru bu:)
İşte bende 12 yıllık slot hayatımı sonlandırıp spora geçmek istiyorum hatta öğrenmeye çalışıyorum. Daha bir tane futbolcu ismi bilmiyorum yani sporla uzaktan yakından alakam olmadı. Bazen 100 lira yatırım yapıyorum spor sayfasına giriyorum o kuponu yapabilmek benim için bankayı hacklamak gibi imkansız olduğunu fark edip slotta tokatlanıp bugünde zekatı verdik diye şükür ediyorum

Adrenalin59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,318
543
113
İşte bende 12 yıllık slot hayatımı sonlandırıp spora geçmek istiyorum hatta öğrenmeye çalışıyorum. Daha bir tane futbolcu ismi bilmiyorum yani sporla uzaktan yakından alakam olmadı. Bazen 100 lira yatırım yapıyorum spor sayfasına giriyorum o kuponu yapabilmek benim için bankayı hacklamak gibi imkansız olduğunu fark edip slotta tokatlanıp bugünde zekatı verdik diye şükür ediyorum
yanı macı acıp 1 gol olur 2 gol olur secenegını bulup işsaretlemek bu kadar zor dıyosun:))