Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sohbet

efkalade1

Totemist
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,454
4,500
113
1

Burakyesil7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
575
217
43
Yaş 22 mi ? Öyleyse bu güzel yıllarını mahvetme. Ailen bir aradaysa, iyi kötü bir işin varsa., kız arkadaşında var sanırım onları kaybetme. Verdiğini geri alamazsın giden gitti onu unut. Hayatına yön vermek , güzelleştirmek senin elinde. Bak biz herşeyi kaybettik bizim 2. Bir şansımız yok ama senin var .
Eyvallah kral kredi kartı borcum var bi tek oda büyük bir meblağ değil ama bu bile dert oluşturuyo içime

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,920
7,451
113
Eyvallah kral kredi kartı borcum var bi tek oda büyük bir meblağ değil ama bu bile dert oluşturuyo içime
Güzel kardeşim benim hepsi hallolur, genç adamsın zihnini yapamam edemem diye doldurma , bizde kısmen genciz ama içimiz ölü. Gençliğine yazık etme. Herşeyi halledersin . Gecen güzel olsun

efkalade1

Totemist
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,454
4,500
113
Güzel kardeşim benim hepsi hallolur, genç adamsın zihnini yapamam edemem diye doldurma , bizde kısmen genciz ama içimiz ölü. Gençliğine yazık etme. Herşeyi halledersin . Gecen güzel olsun
Dalavere ile işimiz olmaz.
57den selamlar.

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
7,320
113
Bu aralar cok fena bataklıktayım kazanamıyorum bırakamıyorum aldığım parayı kumara veriyorum bu durumda olunca ne yapıyoruz beyler bi tavsiye verin kafamı rahatlatmam lazım
Film izle özellikle Vikingleri izle. Kendini Valhalla ya gitmiş gelmiş ferahlamis bulacaksin.

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
7,320
113
Dost yaşam koçları şu yazdığın cümleyi görse kıskanırlardı, güzel bir motivasyon cümlesi olmuş 😅
Şu Yaşam koçları bizim gibi hep tekten kaybetselerdi kuzuya dönerlerdi dost.
Bedava hayata dair tavsiye veriyoruz tüm içtenliğimizle. Daha ne olsun. :)

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
7,320
113
Bırakın valhalla malhalla açın bi gates of olympus şans açık 12 bet keyfinize bakın
Farketmez dost ha Valhallanin tanrısı Odin ha olympusun tanrısı Zeus neye inanirsak inanalım bu tanrılar hep elimizi boş bırakıyor üstte birde şükür bekliyorlar. :)

Son düzenleme:

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Bu aralar cok fena bataklıktayım kazanamıyorum bırakamıyorum aldığım parayı kumara veriyorum bu durumda olunca ne yapıyoruz beyler bi tavsiye verin kafamı rahatlatmam lazım
Önce kaybını kabulleniyosun, sonra herhangi bi oyuna başlıyosun (Arkadaşlarınla oynayabileceğin online bi oyun daha iyi olur). Borcunu ödüyosun ve kumar oynamıyosun. Ciddiyim 1 sene işe yaradı bende.