Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sohbeti Açabilir Misiniz

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,697
12,743
113
Sohbeti açsan @Başkan yani takıldığımız tek yer burası artık ne sohbet var ne muhabbet eskiden konularda makara yapardik konuşurduk simdi yeni kural mubabbetine kimse konu açmıyor ben dahil, konuya çogu kişi çünkü mesaj bile yazmiyor makara muhabbet bile yapamiyoruz bari sohbeti açsanda şu aktif uyeler patlamasa sıkıntıdan geçen geliyor dedin ama gelmedi hala

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Sohbeti açsan @Başkan yani takıldığımız tek yer burası artık ne sohbet var ne muhabbet eskiden konularda makara yapardik konuşurduk simdi yeni kural mubabbetine kimse konu açmıyor ben dahil, konuya çogu kişi çünkü mesaj bile yazmiyor makara muhabbet bile yapamiyoruz bari sohbeti açsanda şu aktif uyeler patlamasa sıkıntıdan geçen geliyor dedin ama gelmedi hala
aynen @Başkan geçen ara ara açarız demiştin sanki 8 10 gün oldu

Eren44

Profesör Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,689
1,947
113
Destekliyorum :) açılsa belli saatlerde güzel kural koyulsa daha iyi olur kimse ortamı germezde :)

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,697
12,743
113
Destekliyorum :) açılsa belli saatlerde güzel kural koyulsa daha iyi olur kimse ortamı germezde :)
Ya kanka kimsenin gereceğinden degil zaten belli mesaj sınırı olsa herkes birbirini tanıyor ediyor mesaj sınırı konulduğunda zaten belli aktif uyeler yani

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
OO Sabaha kadar buradayık :)

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Bizde bi deneyim edelim şu sohbet neymiş mobildede kullanım var mı

urass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
596
125
43
Sohbet ne oluyor arkadaşlar ben 3_4 aydır aktif kullanıyorum sohbet falan gormedim