Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

ŞOK ..! Wenger İstifa Etti

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
D89EFB1E-6B15-4D81-95C5-EF12CC62E87F.jpeg İngiltere Premier Lig'de sezonun sona ermesine kısa bir süre kala flaş bir gelişme yaşandı. Arsenal'in Fransız teknik direktörü Arsene Wenger, görevi bırakma kararı aldı.

Kulüp sitesinden kararını duyuran Arsene Wenger "Yaptığım değerlendirme sonrasında ve kulüple yapılan görüşmelerin neticesinde sezon sonunda istifa etmenin doğru zaman olduğunu hissediyorum. Arsenal'e pek çok unutulmaz yıl hizmet etme ayrıcalığına sahip olduğum için minnettarım." dedi.

Açıklamasına devam eden Arsene Wenger, "Kulübe tam bağlı şekilde ve dürüstlükle içerisinde yönetim sergiledim. Bu kulübü böylesine özel kılan personele, futbolculara, yönetime ve taraftarlara teşekkür ederim. Taraftarlarımızı ligi en iyi sırada bitirmek için takımın arkasında durmaya davet ediyorum. Arsenal'i sevenler, bu kulübün değerlerine dikkat eden. Aşkım sonsuz ve sonsuza dek Arsenal'i destekleyeceğim." ifadelerini kullandı.

Arsene Wenger, 22 yıllık Arsenal kariyerinde 3 Lig Şampiyonluğu, 5 FA Cup ve 6 Community Shield kazandı.

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,638
71,899
21,113
sonunda valla arsenal sıradan bir takım olmaya başlamıştı

Musacan26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
748
141
43
Tomas Tuchel yada Kliesman en ideal hocalar bence genç dinamik

HSNYMS

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
143
17
18
22 yılda 3 şampiyonluk..Yan gelip yatmış ihtiyar..