Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Son İşlem Etkinlik Hakkında

berkayb95

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,881
3,302
113
Yapilacak şeyler basit aslında ama yönetim de uğraşmak istemiyor. Konuya "çekilişi kazanıp son işlemi etkinlik çıkan üye etkinliklerden men edilecektir" yazsalar bak bakalım 1 tane böyle kişi çıkıyor mu. Herkes dikkat eder.

Batursmc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,276
2,782
113
Ya şu Son İşlem Etlinlikler harbiden neden katılıyor deli olacam ya ne güzel atlastsn betasustan freebet kazancaz Son işlemler yüzünden Gidiyo terbiyesizlik ya

akincibeyi17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,192
383
83
Bu cekilis yap kurucuları kosanay ve canberk sanırım her etkinlikte 2 sinden biri banko bu kadar olmaz

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,807
3,069
113
ben etkinlik bonusu kısıtlayan yerlere, üyeliğim olmayan büroların etkinliklerine katılmıyorum :D kendim alamıyorum kazanacak diğer kişilerin şanslarını yok etmemiş oluyorum, son işlem yine iyi bazen üyelik yok görüyorum adam üye bile değil etkinliğe katılıyor :) yedek talihlilere ekleyen yerler oluyor ama çoğu yerde bununla uğraşmak istemiyorlar hem vakit kaybı hem de büro daha az kişiye bonus eklemiş oluyor haliyle konunun üzerine pek gidilmiyor

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
ben etkinlik bonusu kısıtlayan yerlere, üyeliğim olmayan büroların etkinliklerine katılmıyorum :D kendim alamıyorum kazanacak diğer kişilerin şanslarını yok etmemiş oluyorum, son işlem yine iyi bazen üyelik yok görüyorum adam üye bile değil etkinliğe katılıyor :) yedek talihlilere ekleyen yerler oluyor ama çoğu yerde bununla uğraşmak istemiyorlar hem vakit kaybı hem de büro daha az kişiye bonus eklemiş oluyor haliyle konunun üzerine pek gidilmiyor
Herkez senin gibi düşünse atom bombasi üretilmezdi bro 😄