Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sonumuz Ne Olacak Böyle

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,779
1,335
113
Herkesin muhakkak yaşadığı birşeyi dün yaşadım 1k yükleme yaptım 40 k bakiye oldu bugün -10 zarara girdik :)
Ne zaman akıllancaz arkadaşlar :(
Bu işler böyle durmasını bilemeyen ve hırsına yenik düşen bi toplumuz umarım o - 10kyı kurtarmak için tekrar borca girmezsin yoksa daha beter olursun

maho3232

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
762
294
63
Hırsına yenik düşmüşşün geçmiş olsun

Fthcck

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,223
463
83
şahsen bin tl ile 10 bin tl yapsam çekerdim.geçmiş olsun.

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,255
1,412
113
Birde bu çıktı millet rezil oluşuna konu açıyor.🤣 40 bin yapmış çeksene ne istiyorsun milyon mu yapacaksın

lntlikuponcu96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,105
835
113
Kral kazandığın parayı çekip cebine koyacaksın öbür türlü sonuç hep böyle olur.

Mkrc53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,105
4,284
113
Birde bu çıktı millet rezil oluşuna konu açıyor.🤣 40 bin yapmış çeksene ne istiyorsun milyon mu yapacaksın
güzel kardeşim zaten çekiyorsun parayi sonuçta geri veriyorsun dimi benim anlatmak istediğim o para eline geçtimi hemen birşeyler almak lazım nsail olsa pıc oluyor para sonra :)

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
875
518
93
güzel kardeşim zaten çekiyorsun parayi sonuçta geri veriyorsun dimi benim anlatmak istediğim o para eline geçtimi hemen birşeyler almak lazım nsail olsa pıc oluyor para sonra :)
Mentaliteni değiştirmedikten sonra hiçbir anlamı yok. Altın alsan 1 hafta sonra sabah 7de kuyumcunun önünde açılmasını beklerken bulursun kendini. Telefon alsan satarsın ölü fiyatına, uyduruktan dönen 2 şekerin sana para kazandirmayacagini öğrendiğin gün biter derdin. Kazanıp bir şeyler alırım diye düşünüyorsan başarılar.

chivo7

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6
6
3
Kral kazandığın parayı çekip cebine koyacaksın öbür türlü sonuç hep böyle olur.
Reis öyle de olmuyor ki ben betmarinodan büyük jackpot düşürdüm egt de 1m kayıp bonusunda gelmişti 110k ödediler 5 gün sürmedi o parayı geri verdim kumar parasını anlık kullanacan ihtiyaç gerektiren bir şeye yoksa direkt geri veriyorsun

lntlikuponcu96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,105
835
113
Reis öyle de olmuyor ki ben betmarinodan büyük jackpot düşürdüm egt de 1m kayıp bonusunda gelmişti 110k ödediler 5 gün sürmedi o parayı geri verdim kumar parasını anlık kullanacan ihtiyaç gerektiren bir şeye yoksa direkt geri veriyorsun
Cebine koy dememdeki maksat zaten o kanka hiç biseye ihtiyacın yoksa gidip en kal markadan kendine alışveriş yapcan denedim mutlu ediyo 😁

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,151
9,581
113
Tek yöntemi çabuk satamayacaginiz birşeyler almak benden size tavsiye

Yalçin1982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,735
1,212
113
İngiltere ilk yarı 0 oynuyoz 2 geldi ms 2 oynadık 2650 gelcek 90+5 te gol oluyo şaka gbi