Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Sovabet 30 FreeSpin Deneme Bonusu

adilreis

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
72
63
18

Arkadaşlar site 30fs 50fb deneme bonusu veriyor bakiyeyi 250 yaptıktan sonra 100 TL yatırım yapıp 250 çekim verebiliyorsunuz yatırım yaptığınız 100 TL ile oynamaya devam edebiliyorsunuz yani öyle yazıyor sitede.
ONEMLI NOT: Arkadaşlar ben üye oldum ama hâlâ canlı desteği bulamadım bonus talep varsa onu da bulamadım o yüzden bonusu alamadım alabilen olursa bana da söylese sevinirim 😉😁

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,925
3,246
113

Arkadaşlar site 30fs 50fb deneme bonusu veriyor bakiyeyi 250 yaptıktan sonra 100 TL yatırım yapıp 250 çekim verebiliyorsunuz yatırım yaptığınız 100 TL ile oynamaya devam edebiliyorsunuz yani öyle yazıyor sitede.
ONEMLI NOT: Arkadaşlar ben üye oldum ama hâlâ canlı desteği bulamadım bonus talep varsa onu da bulamadım o yüzden bonusu alamadım alabilen olursa bana da söylese sevinirim 😉😁
Canlı destek alta

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,407
1,012
113
Canlı destek var da ben taaa kaç sene önce üye olmuşum site isim mi değişti acaba

Revival

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,650
1,099
113

Madem bılmıyon bonusu nerden öğrendin

Nunu2727

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
180
58
28
bence göz doktoruna gitmen lazım dost sıkıntı sende
Doktora gerek yok kardeş, bence senin bilgi alman lazim yoktur buyuk ihtimalle ya reklam engelleme vardir ya cerez engeli.
O canli destek paneli pek masum sanmayin koruma olunca goremezler hesabını

arkanabakma

Vakıfbank'tan Fatma
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,775
3,035
113
Doktora gerek yok kardeş, bence senin bilgi alman lazim yoktur buyuk ihtimalle ya reklam engelleme vardir ya cerez engeli.
O canli destek paneli pek masum sanmayin koruma olunca goremezler hesabını
ss attığıma da yok dediği için yazdım kardeş. anladın mı kardeş. bak sağ altta var kardeş.