Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Sponsorluk Sonu

Selcuky

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,574
344
83
başkan su pinbahıs etkınlıkle ılgılı rıcada bulunmuştum cevap vermedın

cengotr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
132
41
28
Başka bir forum da üyeyim,orada ki bir kızcağızın 50 tl sini saha elemanları cebe indirmiş..

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
@Blue's baskan yatirimlarimin yarisindan fazlasini grbetse yapiyorum..bilgi alabiliyormuyuz sponsorluk bitişi hakkinda? biz kullanicilari magdur edebilecek olasi bir durum varmi ?

Warosa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,381
2,224
113
Bu geceye kadar oynadgm siteydi çekimler jetonda 10dk yi gecmiyodu 4 saatte zor 500tl cektm ve biraktim siteyi sponsorlukta bitmis sikayetvarda o kadar cok sikayet varki guvenemedm artk.

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
Bakin arkadaslar bu sitenin taktigi bi foruma 1-2 ay sponsor olurlar milleti guvendirirler sonra sponsorluktan cikip milleti dolandirmaya kalkarlar acin bi sikayetvara bakin hep ayni ayni taktigi yaparlar bu site mersin sehrinden yonetiliyor tum saha elemanlari hirsiz sakin mersinliler ustune alinmasin saha elemanlari hep kolpa

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Bakin arkadaslar bu sitenin taktigi bi foruma 1-2 ay sponsor olurlar milleti guvendirirler sonra sponsorluktan cikip milleti dolandirmaya kalkarlar acin bi sikayetvara bakin hep ayni ayni taktigi yaparlar bu site mersin sehrinden yonetiliyor tum saha elemanlari hirsiz sakin mersinliler ustune alinmasin saha elemanlari hep kolpa
Valla bilemedim hicbir sikayetim olmadi simdiye kadar ama icimede suphe dustu simdi .yoksa paparadan takir takir yatirim cekim yapiodum dune kadar

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Ya sponsorluk bittikten sonra şöyle yorumlar yapmayın Aga komik oluyorsunuz. Hayırlısı olsun

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
225
43
Karalamayi ne kadar seviyorsunuz bonus veriyorum dese hemen ışınlanirsiz.

Meteorlu10

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
73
14
8
130 tl mi sildi daha 2 gün önce chatten engelledi şerefsizler canlı yardım cok ukala..sosyal medyadan ifşa ettim bende