Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Spor mu? Slot mu?

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,153
1,707
113
ciddi anlamda kesinlikle slot oynamam ki siz de oynamayin tavsiyedir

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,153
1,707
113
bekliyorum cevaplari

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,967
6,761
113
bekliyorum cevaplari
Vado sen eski üyesin ama Faruk bey etkinliğinden sonra daha çok aktif oldun sitede . 600 mesaj kastın mesela. Ya çok yalnız birisin ya da çok kaybetmiş birisin . İyi analiz ettim mi seni ? 😅 (konu dışı)

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,153
1,707
113
Vado sen eski üyesi ama Faruk bey etkinliğinden sonra daha cok aktif oldun sitede . 600 mesaj kastın mesela. Ya çok yalnız birisin ya da çok kaybetmiş birisin . İyi analiz ettim mi seni ? 😅 (konu dışı)
evliyim ben çocuğum bile var etkinlik hikaye üyeliğim eski mesaj süresi olmaması beni çekti:) yoksa forumları Bi ara bırakmıştım

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,967
6,761
113
evliyim ben çocuğum bile var etkinlik hikaye üyeliğim eski mesaj süresi olmaması beni çekti:) yoksa forumları Bi ara bırakmıştım
Evli ve çocuklu olmana sevindim , aynı yaştayız akıl vermek gibi olmasın ama keşke yine bıraksan forumları. Biz bekar kaldık mesela , o aile yapısına sahip olamayacağız hic bir zaman. Bence sen şanslı birisin ( yuva kurduğun için) . Çok sardım sana ama yazmak istedim 😅😁 bu son 😁

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,153
1,707
113
Evli ve çocuklu olmana sevindim , aynı yaştayız akıl vermek gibi olmasın ama keşke yine bıraksan forumları. Biz bekar kaldık mesela , o aile yapısına sahip olamayacağız hic bir zaman. Bence sen şanslı birisin ( yuva kurduğun için) . Çok sardım sana ama yazmak istedim 😅😁 bu son 😁
eyvallah :)

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,177
839
113
Takibi zor oluyor. Tek seferde her şeyi yazabilirsin :D Şimdi mesela bu vesile ile slottan uzak durma meselesine değinicem... UZAK DURUN, ebem .. . .

Şimdi yine bu vesile ile :D

Yaş kaç başkan

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,153
1,707
113
Takibi zor oluyor. Tek seferde her şeyi yazabilirsin :D Şimdi mesela bu vesile ile slottan uzak durma meselesine değinicem... UZAK DURUN, ebem .. . .

Şimdi yine bu vesile ile :D

Yaş kaç başkan
yok ya ben cidden keyifli oynuyorum slotu ciddi Bi kaç kere denedim 4 haneli yok aga sıkıntı iş

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,177
839
113
En azından saçınız varmış ben de o da yok... 40'a bastım. Hastalanınca su vericek hatun çocuk vs de yok...

Nerden girdik bu işlere, slottan uzak durun ben kaçıyorum bu konudan, size iyi şanslar :D

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,103
638
113
Sporda kazaniyorum sonra slota girip sıfır çekiyoruz anlamadım gitti 😂

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,153
1,707
113
En azından saçınız varmış ben de o da yok... 40'a bastım. Hastalanınca su vericek hatun çocuk vs de yok...

Nerden girdik bu işlere, slottan uzak durun ben kaçıyorum bu konudan, size iyi şanslar :D
iyi geceler eyvallah

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,153
1,707
113
Sporda kazaniyorum sonra slota girip sıfır çekiyoruz anlamadım gitti 😂
Bende sporda yükseltip slotta yapistiranlarin yüzünden giriyorum :D yoksa slot mlot isim olmazdı eskiden çocuk bile.ogrendi bonanza yi :D