Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

STRES ATma duvarı

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
evet bundan sonra konularda küfür görmek istemiyoruz yeni bir uygulamayla hiç bi yerde olmayan örnekle
a-) kuponunun yattı saydırmak mı istiyorsunuz buyrun diğer konularda küfür yok buraya
b) forum konularında küfür mü ettiniz etmeyin banlanacaksınız banlanmamak için yine buraya saydırın ama sadece buraya
c) siteler paranızı mı vermio ya da yatırmıyor yine forum konularında küfür etme gel buraya stresini at git
d) yine bunun gibi örneklerle stresini buranın dışında atmayın at stresini rahatla git konularda rahatça takıl
evet beyler kurallar içerisinde herkesin günde 1 defa stres atma hakkı var günde 1 defayı geçemezsiniz he küfür etmek içinde küfür etmeyin madem öle küfürsüz yapamayız diosunuz bakın bundan sonra her şey nasıl daha güzel olacak amacımız konuları temiz sade güzel tutmak daha anlaşılır ve daha güzel bir forum için herşey

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
açılışı ben yapim 3 dk. sonra yeni gün 1 defa hakkım var senin concorde gibi takımın taaaa aq :)

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Bu iyi işte evo , etmicem rahatım şimdilik daha sonraya hakkımı kullanmak istiyorum :D

Ugususjs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,904
362
83
Amk malagası dk24te 0-1 ol maç öle bitsin

atx

90+1 Oynanıyor.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,028
263
83
Amk kasa'da para oldu mu maçların 20 de 18 i yatar , kasa'da para olmadı 20 de 18 i gelir ne lan bu şanszlık amk nee o_O

bazukacı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,615
675
113
nitelikli dolandırıcılar için yönetimi göreve çağırdık sözümüz geçmedi.atın bu ibneleri forumdan dedik ses çıkmadı.hassiktirin lan dedik betparkı çarpan yavşaklara 1 gün ban cezasını biz yedik iyi mi? böyle adaletin amına koyayım.( sakın kimse ban atmasın burası stres yeriymiş )kimseye değil adalete sövüyorum.

Genclerbirligi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
340
37
28
upload_2018-9-4_13-57-12.png
Geçen sezon Nesine'de oynadığım en yüksek miktarlı kupondu sonucu görüyorsunuz.

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
HAFTA SONU ST ETIEN MAÇINDA KI HAKEMIN TA YEDI SULALESINI

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
nitelikli dolandırıcılar için yönetimi göreve çağırdık sözümüz geçmedi.atın bu ibneleri forumdan dedik ses çıkmadı.hassiktirin lan dedik betparkı çarpan yavşaklara 1 gün ban cezasını biz yedik iyi mi? böyle adaletin amına koyayım.( sakın kimse ban atmasın burası stres yeriymiş )kimseye değil adalete sövüyorum.
Sanane amk betpark babanin sitesimi amk siktirgit surdab site elemanii kac gundur burda durmadan betparkta bet park sanane la milet ne yapiyorsa yapsin aklinda kitlikmi var bitmis gitmis olayi ha bire soylion

bazukacı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,615
675
113
Sanane amk betpark babanin sitesimi amk siktirgit surdab site elemanii kac gundur burda durmadan betparkta bet park sanane la milet ne yapiyorsa yapsin aklinda kitlikmi var bitmis gitmis olayi ha bire soylion
admin efendi blues sana sesleniyorum bak bu anası belli babası elli yüzünden ban yedim bi daha banlanmak istemiyorum.şu veledi zinayı def et siteden tahrik ediyor beni.bi ara rhodesiana sataşan yavşaklar vardı gidin oğlum ona sataşın :D

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
admin efendi blues sana sesleniyorum bak bu anası belli babası elli yüzünden ban yedim bi daha banlanmak istemiyorum.şu veledi zinayı def et siteden tahrik ediyor beni.bi ara rhodesiana sataşan yavşaklar vardı gidin oğlum ona sataşın :D
Sana satasan yok sen durmadan tutup betparkta betpark dion sanane yeter artik bani yedin halen betpark diyon az akilan diyorum ama sen cok yavsak biri oldugun icin bel alti konusuyorsun bence bir daha ban yemen lazim