Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Süper Lig'in Lideri Fenerbahçe Gaziantep FK Deplasmanında Hata Yapmak İstemiyor

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,582
64,351
113
1705220242495.png

Fenerbahçe, Trendyol Süper Lig'in 20. haftasında deplasmanda Gaziantep FK ile karşılaşacak.

Kalyon Stadı'nda oynanacak ve saat 19.00'da başlayacak müsabakayı hakem Tugay Kaan Numanoğlu yönetecek. Mücadele beIN Sports 1 ve TOD dijital platformunda yayınlanacak.

Ligde son 2 maçında İstanbulspor'u 5-1, Konyaspor'u ise 7-1 ile geçen sarı-lacivertliler, Gaziantep FK engelini de geçerek zirvede avantajını korumayı hedefliyor.

Teknik direktör İsmail Kartal'ın ekibi, 50 puanla takipçisi Galatasaray'ın 2 puan önünde lider durumda bulunuyor.

19 lig maçında 16 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 yenilgi yaşayan Fenerbahçe, rakip fileleri 56 kez havalandırırken kalesinde ise 16 gol gördü.

Gaziantep FK: Nita, Mustafa, Arda, N'Koulou, Djilobodji, Mbakata, Jevtovic, Ogün, Markovic, Maxim, Draguş

Fenerbahçe: Livakovic, Mert, Serdar, Oosterwolde, Ferdi, İsmail, Fred, Szymanski, İrfan Can, Tadic, Dzeko

dexter96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,185
785
113
Gaziantep ligde oynadığı 19 maçta 22 gol atmış ve bunların 12si iç saha performansı. Son 4 maçta en az 1 gol bulmalarına rağmen 3 beraberlik ve 1 yenilgi almışlar ve kötü bir form grafiği var. Fenerbahçe ise genellikle anadolu takımlarına karşı 1-2 gollük deplasman galibiyetini çoğunlukla gol yemeden, kazanmayı bilmiş. Bence Antep in bu maçta gol bulma ihtimali %20 civarlarında. Skor tahminim 0-3 0-4 0-5

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,582
64,351
113
Doğru sen de haklısın sabaha kadar analiz yap, top yuvarlak veya şike var :D
Nokta atış yaptın reis gündem bugün yoğun çok güzel maçlar var hangisini kupona koyarsam öteki takım üzülecek gibi hissediyorum.. :D:D

dexter96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,185
785
113
Nokta atış yaptın reis gündem bugün yoğun çok güzel maçlar var hangisini kupona koyarsam öteki takım üzülecek gibi hissediyorum.. :D:D
Sana kaç oranlık bir şey lazım bu aralar tahminlerime güveniyorum, nacizane 1-2 tahminde bulunabilirim