Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Taksimbet Üyelere Özel 100 Freespin veya Freebet Deneme Bonusu

widqet

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
454
120
43
Yeni Üyelere Özel 100 Freespin veya Freebet!

Sitemize daha önceden üye olmamış gerçek kişilere sunulan bir promosyondur.
100 FreeBet veya 100 Freespin olarak tanımlanmaktadır. Kaydınızı tamamlayarak Bonus Talep alanından talep edebilirsiniz.

Freespinler Pragmatic Play sağlayıcısının Sweet Bonanza ve Gates of Olympus oyunlarında geçerlidir.

Ayrıca bu promosyondan faydalanmış olmanız, sitemizdeki ilk yatırımlarınıza özel bonusları almanıza engel değildir.

1. Bu promosyon yeni üye olan yeni kullanıcılar için geçerli olup kayıt tarihinizden itibaren 5 gün içerisinde talep edilmedir.

2. Bu promosyondan her kullanıcı yanlızca 1 defa faydalanabilmektedir.

3. Daha önceden sitemizde finansal işlemleri veya farklı bir etkinlik ile deneyimlemiş olan kullanıcılar yararlanamamaktadır.

4. Bu promosyondan yanlızca Türkiye GSM numaraları ile kayıt olan üyelikler faydalanabilmektedir.

5. Bonustan elde edilen kazanç, sadece adınıza ait çekim yöntemleri ile çekim sağlanmaktadır.

6. Çekim verdiğiniz tutar sonrasındaki kalan bakiyeniz, promosyon kapsamında sıfırlanmaktadır.

1.000₺'ye Ulaşmanız Durumunda300₺Çekim
2.000₺'ye Ulaşmanız Durumunda400₺Çekim
3.000₺'ye Ulaşmanız Durumunda500₺Çekim
• Deneme bonusu çekim talebinizin onaylanabilmesi için talep verdikten sonra minimum 50 ₺ yatırım yapmanız gerekmektedir.

• Sağlamış olduğunuz yatırım ile dilediğiniz bonuslarımızdan faydalanabilir ve oyunlara katılabilirsiniz.

GATES DE 1302 TL KAZANDIM 50TL YATRIDIM ÇEKİM VERDİM BEKLİYORUM ŞAUN

widqet

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
454
120
43
ÖDEME GELDİ YARIM SAATTE

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
eklemıyor bura aynı ip diyip duruyor dolandırıcı bunlar

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,403
10,974
113
La site elemanı bir kez çekim verdim 3 saate geldi o da silah zoruyla

Cansucuk

Nal'in varsa at var. Rulet oynuyorsan paran var
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
224
221
43
Bildiğim.kadariyla trend grubun sitesi. Ödeme konusunda problem yaşamazsınız diye düşünüyorum.

flacssoNN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
534
388
63
deniyoruz şimdi bakalım yazıcam sonuçları

flacssoNN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
534
388
63
bonanzada çevirdik 60 verdisıfırladım

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,057
2,076
113
Yeni Üyelere Özel 100 Freespin veya Freebet!

Sitemize daha önceden üye olmamış gerçek kişilere sunulan bir promosyondur.
100 FreeBet veya 100 Freespin olarak tanımlanmaktadır. Kaydınızı tamamlayarak Bonus Talep alanından talep edebilirsiniz.

Freespinler Pragmatic Play sağlayıcısının Sweet Bonanza ve Gates of Olympus oyunlarında geçerlidir.

Ayrıca bu promosyondan faydalanmış olmanız, sitemizdeki ilk yatırımlarınıza özel bonusları almanıza engel değildir.

1. Bu promosyon yeni üye olan yeni kullanıcılar için geçerli olup kayıt tarihinizden itibaren 5 gün içerisinde talep edilmedir.

2. Bu promosyondan her kullanıcı yanlızca 1 defa faydalanabilmektedir.

3. Daha önceden sitemizde finansal işlemleri veya farklı bir etkinlik ile deneyimlemiş olan kullanıcılar yararlanamamaktadır.

4. Bu promosyondan yanlızca Türkiye GSM numaraları ile kayıt olan üyelikler faydalanabilmektedir.

5. Bonustan elde edilen kazanç, sadece adınıza ait çekim yöntemleri ile çekim sağlanmaktadır.

6. Çekim verdiğiniz tutar sonrasındaki kalan bakiyeniz, promosyon kapsamında sıfırlanmaktadır.

1.000₺'ye Ulaşmanız Durumunda300₺Çekim
2.000₺'ye Ulaşmanız Durumunda400₺Çekim
3.000₺'ye Ulaşmanız Durumunda500₺Çekim
• Deneme bonusu çekim talebinizin onaylanabilmesi için talep verdikten sonra minimum 50 ₺ yatırım yapmanız gerekmektedir.

• Sağlamış olduğunuz yatırım ile dilediğiniz bonuslarımızdan faydalanabilir ve oyunlara katılabilirsiniz.

GATES DE 1302 TL KAZANDIM 50TL YATRIDIM ÇEKİM VERDİM BEKLİYORUM ŞAUN
Sie elemanı bey promo var.mi ???

pandiktor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
838
336
63
bu nasıl site abi 100 spin attım neredeyse boş geldi hepsi