Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Tayin Hakkında

brfdrmz

Tek Golden Yatan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,463
1,336
113
Arkadaşlar eşimde bende öğretmeniz zorunlu doğu gorevlerimiz bitti . ikimizde memlekete tayin istemiştik birimizi merkeze birimizi merkezden 140 150 km uzaklıkta bi koye vermişler. bilen biri yokmu nasıl yapıcaz bunuya git gel nasıl olcak cocukda var sorun büyük şimdi diceksiniz git milli eğitime sor yav nereye sorduysak boş, boş kontenjan filan diyolar bulunduğumuz ilin merkezinde ikimizinde branşında boşluk baya var . başından bole bişe geçen varmı yardımcı olabilcek ne yapmamız lazım

Son düzenleme:

PERS

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
260
143
43
Arkadaşlar eşimde bende öğretmeniz zorunlu doğu gorevlerimiz bitti . ikimizde memlekete tayin istemiştik birimizi merkeze birimizi merkezden 180 200 km uzaklıkta bi koye vermişler. bilen biri yokmu nasıl yapıcaz bunuya git gel nasıl olcak cocukda var sorun büyük şimdi diceksiniz git milli eğitime sor yav nereye sorduysak boş, boş kontenjan filan diyolar bulunduğumuz ilin merkezinde ikimizinde branşında boşluk baya var . başından bole bişe geçen varmı yardımcı olabilcek ne yapmamız lazım
Kotu bir durum .konya mi Ankara mi bulundugunuz sehir?

PERS

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
260
143
43
Malatya Elazig Adiyaman merkez az acilir malum.Gitgel cok zor yapilmaz bu .Araya birilerini koyarsaniz gorevlendirmeyle merkeze alqbilirsiniz.Ayni sehirde olup yapanlar var.Baska turlu beklemek zorundasiniz.Sartlarinizi bilmiyorum tabii olrak ama keske es tayini seklinde yapsaydiniz.Ayni sehirde bir sekilde atama yapilirdi.Isiniz zor bu durumda

brfdrmz

Tek Golden Yatan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,463
1,336
113
Malatya Elazig Adiyaman merkez az acilir malum.Gitgel cok zor yapilmaz bu .Araya birilerini koyarsaniz gorevlendirmeyle merkeze alqbilirsiniz.Ayni sehirde olup yapanlar var.Baska turlu beklemek zorundasiniz.Sartlarinizi bilmiyorum tabii olrak ama keske es tayini seklinde yapsaydiniz.Ayni sehirde bir sekilde atama yapilirdi.Isiniz zor bu durumda
şuan pandemi dönemi malum evdeyiz sanırım tek çare yüz yüze eğitim açılana kadar boş kontenjan açılması