Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tazminat Hakkında

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,446
1,686
113
Bizim işyeride bu tipti millet örgütlendi sendikacılar geldi tabi kimse işbirliği yapmadı çıkmak isteyenler hep sendikaya üye oldu hepsini anında çıkarttılar. Hepsi avukata gitti ihbar kıdem tazminatı ve işe geridönüş davası açtılar adamlar tazminatlarının 2 katı para aldılar gittiler. Sonuç nemi oldu elden para verme devri bitti bankaya yatmaya başladı ama olan bize oldu net maaş alıypduk 1. Ay neyse 12. Aya kadar o para yatıyodu Patron brüt maaşa geçirdi şimdi ne aldığımız belli değil çok kaybımız var

guns n roses

Bleeding Me...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,849
1,959
113
Beyler 4 Senedir Çalışıyorum Hakkımın Verilmediğini düşünüyorum ağır sanayide çalışılıyoruz 1 senelik adamlarla aynı parayı veriyolar ne yaptıysam kovulmuyoruz 😂 bu arada maaşın bi kısmı elden veriliyor mesailerde elden veriyolar varmı taktik avukata başvursak sonuç ne olur
işleri aksat surekli wc molasi iste surekli rapor al işleri beceriksiz yap en son durduğun yerde üzerine işe paçalardan aksın bu etkili bir yöntemdir

Xranger58

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
81
35
18
Tamam ver istifanı çık nie öyle adamların yanında çalışıyorsun diyorum ben de. Senin gibi bin tanesini gördüm çalışma hayatında her türlü çakallığı yapıp sonra işyerine suç atanlar var bir sürü. İşsizlik maaşı alacam diip parayı elden alırlar sonra gider şikayet ederler. Beğenmiyorsanız çalışmazsınız olur biter. Ben öyle yapıyorum
lan yalaka bak sen yalaka patron yalakası seni çıkamıyorsun öyle anladın mı her ay sabit borç var 1 gün sekse paketsin 1 ay sekse kafayı yersin anladın mı adam zaten 0 a 0 gidiyor çıkamıyor sen hala yok çıksaydın yok ne duruyorsun

pokolsa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
333
162
43
lan yalaka bak sen yalaka patron yalakası seni çıkamıyorsun öyle anladın mı her ay sabit borç var 1 gün sekse paketsin 1 ay sekse kafayı yersin anladın mı adam zaten 0 a 0 gidiyor çıkamıyor sen hala yok çıksaydın yok ne duruyorsun
Ne diyon lan dingil oğlu dingil. Yalakalık yapacak bi patronum yok çok şükür. Kendi içimde günümdeyim. Senin gibileri de zıplatırım. Böyle konulabiliosan özelden at numaranı bi karşı karşıya gelelim erkekliğini

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,883
3,599
113
Boşver dost arkadaş belki ömründen hiç çalışmamıştır öyle düşün herkese laf anlatamazssın

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,883
3,599
113
Ne diyon lan dingil oğlu dingil. Yalakalık yapacak bi patronum yok çok şükür. Kendi içimde günümdeyim. Senin gibileri de zıplatırım. Böyle konulabiliosan özelden at numaranı bi karşı karşıya gelelim erkekliğini
Dost senden bi sakin ol bi

Kasımpaşa95

Olduğu Kadar Güzeldik..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
181
84
28
Forumdan mı alıcak tazminatı
Güzel insan forumdan alacak diyen yok. Yol yordam soruyor. Burda gemisini kurtaran kaptan ya. Kendi sıkıntısı olduğu zaman melek oluyorlar. Ama başkasına gelince erkek kesilirlirler. 4 5 tane zıpçıktı var burda şimdi isim vermeyecem. Hayırlı akşamlar

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,883
3,599
113
Güzel insan forumdan alacak diyen yok. Yol yordam soruyor. Burda gemisini kurtaran kaptan ya. Kendi sıkıntısı olduğu zaman melek oluyorlar. Ama başkasına gelince erkek kesilirlirler. 4 5 tane zıpçıktı var burda şimdi isim vermeyecem. Hayırlı akşamlar
Aynen dost ben sadece belki aynı durumu yaşayan dostlar varsa bilgi almak istedim

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,449
342
83
Beyler 4 Senedir Çalışıyorum Hakkımın Verilmediğini düşünüyorum ağır sanayide çalışılıyoruz 1 senelik adamlarla aynı parayı veriyolar ne yaptıysam kovulmuyoruz 😂 bu arada maaşın bi kısmı elden veriliyor mesailerde elden veriyolar varmı taktik avukata başvursak sonuç ne olur
anlaşmalı fesh' e gidebilirsin çıkarılmazsan tazminat zor. kovulmak için zorlama bu sefer tazminat alamazsın o daha kötü olur :)

malazgirt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
404
190
43
SGK şikayet et
Gelip içlerinden geçsinler

7 sene önceki patronumun karısı mercedeslerle gezerken 2 sene sonra cafede garsonluk yapıyordu.

Hak yiyen bulur eninde sonunda

uukala7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
550
165
43
Kardesim oncelikle ihbar ver 1 kac gunluk ihbar varsa yada arkadaslarin dedigi gibi ihtar cek su su sebeplerden dolayi ama sakin elden aliyorum vs dersen olay yargiya tasinir alanda suclu oluyor verende olay cok uzar ama ihbar verip vermek istemiyorsa avukata git afedersn ama s.ke s.ke vercek biraz uzun surer belki ama verir