Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tek maçtan değilde tek golden yatıyorum artık!

ckmadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
900
157
43
Şimdi beyler nasıl başlıyım bilmiyorum ama ilk başlarda legalden oynuyordum 10maç yapsam 9undan 5maç yapsam 1inden gidiyor mübarek . Neyse illegali duydum tek maça oynayabiliyormuşsun onu öğrendim ve illegalde oynamaya başladım .Bu seferde olmaz olsun tek maç oynuyorum 2.5 ü diyorum 2-0 1.5 ü diyorum 1-0 bitiyor maçlar . Öyle böyle yatıyorum yani .Şimdi ben böyle bir karar aldım .Ben maçlara oynucam sizde tam tersini oynayın ne kadar bastıysanız benim payımıda basın sonra ben size tutarını iade ederim sanırım kazanma formülü buymuş dicem oda değilmiş . Benim maçların tersini oynayan arkadaşımın maçlarında hiç gol olmuyor artık . :D Şimdi ben bir site bulmaya çalışıyorum tek maçtan veya tek golden kaybettiğiniz zaman kazanmış olmanız gerekiyor .Varsa tekmaç[email protected] adresine mail atmaları rica olunur .

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,675
113
Tek Maçtan yatınca %20 iade yapan var

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Tek golü bırak 1 sayıdan yatan ne basket maçlarım var benim.Liste dökerim önüne

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Hocam futbolda bir maçta 2-3 gol civarı gol oluyor yani sayıya göre 1 gol ile basket maçında 1 sayıyı karşılayamazsın.Yani biri ayak çizgide olduğundan serbest atış kaçtığından yatıyor ama bazen şut bile çıkmıyor futbolda.Baskette her zaman aksiyon var futbolda öyle değil

ckmadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
900
157
43
Seni anlıyorum dostum .Kupon sonuç olarak ne oluyor onu söyle ? Futbol ve Basketbol tabiki de karşılaştırılmaz .Kurallar ayrı taktikler ayrı .Netice olarak vurgulamıştım ben . Ona bakarsa yeni gelen video hakem , penaltı kaçırmalar , kırmızı kartlar , Verilmeyen goller ve ofsaytlarıda koyarsakkkk ohooo :)

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
:)Tabi sonuç hüsran
Üst oynayınca ilk yarı 2 gol çıkan maçta ikinci yarı neler neler kaçıyor 1 gol çıkmıyo işte bazen,alt oynadığın maç 90 da çıkıyo peşpeşe o daha da kötüo_O