Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Telefon Alıp Nakite Çevirmem Lazım

sergo2155

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
132
31
28
Aynen varsa adama onerisi olan bende faydalanabilirim.:D duzgun tefecide olur tefecibin duzgunu olmaz diceklerde oluyor yani bazilari odesende ...derdinde. Bende alirim bi fikir.

ayhanbalik

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,024
376
83
Aynen varsa adama onerisi olan bende faydalanabilirim.:D duzgun tefecide olur tefecibin duzgunu olmaz diceklerde oluyor yani bazilari odesende ...derdinde. Bende alirim bi fikir.
Kardeşim ne güzel unutmustuk bu konuyu. Evkurdan telefon + bilgisayar al . Mahalle arasında bozdur. Daha ne diyelim yani.

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Dostum sende amma abartmissin yahu ben 2 cocuk babasiyim evim 1.000 lira kira esim ve ben sigara kullaniyoruz cocuklardan biri 5 yas digeri 6 aylik ellerinizden operler ben o saydigin extralar haric cok rahat geciniyorum.senin hesap baya lux
ev kirası fatualar arada bir dısarı cıkmak dısarda yemek mutfak masrafı alkol bilmem ne istanbulda bu hayatı yasamaya kalksan cok rahat 6kdan fazla gider. yaşamak her aksam evde oturup tv izlemek degil, dısarı cıkıp mekanda oturup bir iki icecek icmek de lüks degil. insanın en dogal ihtiyacları bu fakat türkiyede yaşayınca insanlara lüks geliyor bunlar. bir de araba alsan ortalama üstü onun kredisini ödemeye kalksan hepten yandın zaten

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Aylık 500tl mutfak masrafı mı , günlük 16 lira aga bi ay simit çay mı yapıyosun sadece 😂😂
kiraya 1000 lira demiş de istanbulda adam akıllı oturulabilir bir evin ortalama kirası 1500 civarlarında. mutfak masrafı aylık nasıl 500 oluyor ben bile arada günlük alısverise cıkıyorum kendim için 25 30luk oluyorum neredeyse. bizim millete fakirlik öyle bir empoze edilmiş ki hayatına devam edebilmek adına minimum yapacagın harcamanın her bir kuruş üstünü zenginlik, lüks olarak görüyorlar :)

Milito41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
574
223
43
Bilmiyorum kaç yaşındasin kardeş de ; işyerine borç kağıdı gelecek diye bir daha sittinsene çıkamayacağın toparlayamayacagin işlere girme. Benim 6 sene önceki aldığım cihazların parasi duruyor , 3 operatorede bu sebebten borcum var varlik sirketlerinde icra dairelerinde.. Ama bunlar benim için çerez borç olarak göründüğü için takmıyorum fazla..
3binliralik cihazi 24 ay 6binliraya alacan , 1500e satacan. Sonra neyapacan 1400ünü basacan bir yere , max. 1 saat s.in denk bir sekilde sigarayla cayla maçı takip edecen.. Sonrasi mi ? Gelip burda 10 lira bonus kovalayacan..
Etme , yapma kardeş !
Ne güzel yazdin ağa helal olsun

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
beyler ben de bir aydır telefonsuzum İzmir'de telefon satan varsa 200tl vercem