Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Telefon Hk.

Garen123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
200
146
43
Arkadaşlar kredi çıkmıyor uygulamalar zaten vermiyor taksitle telefon verecek bi yer lazım varmı bildiğiniz bi yer ?

İsimsiz53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
706
209
43
Arkadaşlar kredi çıkmıyor uygulamalar zaten vermiyor taksitle telefon verecek bi yer lazım varmı bildiğiniz bi yer ?
evavm den kayıt ol kredi limiti açılsın sana ordan alabilirsin kara listede olsan dahi sana bir limit tanıyorlar altın dahi alabiliyorsun direk hesabına nakit olarak gönderiyorlar taksitle sen geri ödüyorsun. Telefonda alabiliyorsun herşey var

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,271
2,378
113
Ablam faturalı hattin varsa yada yakinin anne baba kardeş vs al taksitli kendin öde avmlere bulasma ttnet varsa oda veriyor

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,753
997
113
Oturdun yerde vardır yön avm evkur tarzı yerlerden al veya faturanı hattın üzerine puan varsa git hemen şimdi al sat tekrar

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
457
232
43
Evkura gitsem direkt veriyormu bekleme falan oluyormu
Bir çoğu genelde kefil istiyor icralık değilsen git dene şansını ama önermem hepsiburadayı dene yeni kredi gelmiş hepsifinans diye bi limit almayı dene bana 3.500 limit verdi telefon falan alınmıyor bu paraya diye dokunmadım hiç

berny49

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
196
64
28
Evkura gitsem direkt veriyormu bekleme falan oluyormu
Arastırma vs yapııyorlar adresınde saga sola esnafa soruyorlar haberın olsun on gore gır. Ama odeyemezsen kolgıbı gırıyor eve ıcra vs hepsı bır gelıyor.

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,753
997
113
evavm den kayıt ol kredi limiti açılsın sana ordan alabilirsin kara listede olsan dahi sana bir limit tanıyorlar altın dahi alabiliyorsun direk hesabına nakit olarak gönderiyorlar taksitle sen geri ödüyorsun. Telefonda alabiliyorsun herşey var
Ben buraya senden gördüm kayıt oldum şimdi 51 bin tl limit çıktı bu nasıl yapcam reis nerde bu mağaza gitmeden nasıl alırım bilgi verirmisin

NFK19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
743
488
63
Fatura üzerine denedinmi

Garen123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
200
146
43
bu evaavm 74 k limit verdi sıra falan diyor deneyen kullanan varmı ?

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,406
22,683
113
Esmeye 200 TL başvuru parası veriyosun kabul edilirse ilk taksit ordan alıyor kabul edilmezse parayı geri alıyorsun

NFK19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
743
488
63
Eva AVM den herhangi birşey alacağıniza böbreğinizi cigerinizi falan satacak biryer bulun daha iyi şartlarına bakın bana kalırsa uzak durun

Yemenn0609

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,788
624
113
Zıp diye bi uygulama var onu dene istersen o kadar faiz koymuyor ZIP LİMİT boşluk TC boş doğum tarhin gun ay yıl 2322 gönder media market falan geçerli