Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Televizyon Kanalları Deprem Bölgelerine Bağış Toplamak İçin Ortak Yayın Yapacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,246
64,137
113
1676140784411.png

6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkez üssü meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremle; Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay,
Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa'da yıkımlara neden oldu.
Binlerce kişinin hayatını kaybettiği depremden etkilenen 10 ilde 3 ay süreyle OHAL ilan edildi.
Televizyon Yayıncıları Derneği de depremden etkilenen illerimiz için yardım gecesi düzenleyecek.

ORTAK YAYIN YAPILACAK
Konuyla ilgili dernekten yapılan açıklamada "15 Şubat Çarşamba gecesi saat 20.00'de Televizyon Yayıncıları Derneği
olarak yaraları sarmaya katkıda bulunmak için bir yardım gecesi düzenleme kararı aldık" denildi.
Yapılan çağrıya STAR, ATV, KANAL D, SHOW, TV8, FOX, TRT ve KANAL 7'den olumlu yanıt geldi.
Kanalların katkısı ve ortaklığıyla düzenlenecek yardım kampanyası programı, tüm kanallar tarafından ortak yayınla izleyiciye ulaştırılacak.

"KARA GÜNLERDE YİNE BİRBİRİMİZE İLAÇ OLACAĞIZ"
Yardım gecesine ilişkin Televizyon Yayıncıları Derneği'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "6 Şubat depremi binlerce insanımızı hayattan kopardı.
Binlerce binayı yıktı. Ancak içimizdeki birlik beraberlik ve gönül köprüsünü yıkamadı. Her ölüm haberinde hepimiz öldük.
Her kurtuluş haberinde hep birlikte sevindik. Ve tam da şimdi 85 milyon tek yürek olma zamanı.
Bu kara günlerde yine birbirimize ilaç olacağız. Birbirimize daha sıkı sarılacağız, daha fazla kenetleneceğiz."

"BAĞIŞLAR KIZILAY VE AFAD'IN HESAPLARINDA TOPLANACAKTIR"
"Yaralarımızı sarabilmek için hep birlikte seferber olacağız. Toplum olarak kalplerimizin aynı attığı bu günlerde Türkiye'nin medya kuruluşları olarak
"Türkiye tek yürek" sloganıyla bir araya geliyoruz. 15 Şubat Çarşamba gecesi saat 20.00'da
Televizyon Yayıncıları Derneği olarak yaraları sarmaya katkıda bulunmak için bir yardım gecesi düzenleme kararı aldık.
Çağrımıza yanıt veren ATV, KANAL D, STAR, SHOW, TV8, FOX, TRT ve KANAL 7 televizyonlarının katkısı ve
ortaklığıyla düzenlenecek bağış kampanyası programı tüm kanallar tarafından ortak yayınla izleyiciye ulaştırılacaktır.
Yayınlamak isteyen tüm yerli ve yabancı medya kuruluşlarıyla da frekans paylaşılacaktır.
Gecede yapılan bağışlar Kızılay ve AFAD'ın hesaplarında toplanacaktır."​

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,291
44,530
113
Su ortak yayina ve yardim kampanyasina katilmayan kanallar neden katilmamis acaba ona aklim ermedi 🧐🤔

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
ahbab dışında hic biyere yardım yapılmaz

ATLANTIK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,683
1,185
113
Umarım saglıklı bi kapanya olur ülkemizin adına bi nepzi meylem olur inşallah

merterem

🇹🇷 Türkiyem 🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,244
693
113
Hayırlısı olurda umarım
bu yarayı ülkece hep birlikte kapatırız inşallah.

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,822
25,570
113
50 milyon lar 100 milyon lar 500 milyon lar
3 milyarlar 2milyarlar havada uçuşuyo benim inanasım gelmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...