Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Tema Bağış

Muslera27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,684
4,443
113
Evet Arkadaşlar Şu Gunlerde Orman Yangınlarıyla Ülkemizi Yakmaya Bolmeye Çalışıyorlar Herkesden Ufakta Olsa Temaya 1 Fidan Bağış Yapmasını İstiyorum

Agaclarimizi Yeniden Yesertelim 🙏Screenshot_2021-07-31-15-51-13-248_com.google.android.apps.messaging.jpg

khufra

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
57
27
18
rexabet sitesi bağış yapan 30 spin veriyor

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
Helal olsun reis lakin bu kadar acziyet icinde olan devletin her konuda halktan yardim isteyip iban atmasi yada sürekli kendileri pasalar gibi yasayip herseyi Halktan beklemesi illallah ettirdi
Evet Arkadaşlar Şu Gunlerde Orman Yangınlarıyla Ülkemizi Yakmaya Bolmeye Çalışıyorlar Herkesden Ufakta Olsa Temaya 1 Fidan Bağış Yapmasını İstiyorum

Agaclarimizi Yeniden Yesertelim 🙏Ekli dosyayı görüntüle 164575

Muslera27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,684
4,443
113
Helal olsun reis lakin bu kadar acziyet icinde olan devletin her konuda halktan yardim isteyip iban atmasi yada sürekli kendileri pasalar gibi yasayip herseyi Halktan beklemesi illahlah ettirdi
Herkes Yasatigini Bu Tarafta olmasa Bile Diğer Tarafta İlla Görecek Benim O Her Agacin o Hayvanların o köy Halkini gördükçe İçim Yanıyor Allah Bunu Yapanları Kahrı perişan eylesin

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,900
1,138
113
kardeş aldığımız nefesten vergi kesiliyor yanlış anlamayında bu saatten sonra hiç bir derneği kurumu zengin etmeye niyetim yok he kenevir ekerlerse o zaman yaparız bişeyler şu vakfı bu vakfı ne lan bu herşeyi biz ödiceksek niye vergi ödüyoruz kardeşim millet yiyecek ekmek bulamıyor bunlarda yangını fırsat bilip milleti koparmanın peşinde boşuna bağış mağış yapmayın kardeşim nasıl olsa yanan yerlere bina dikicekler benim gibi vatansever adamı bile bezdirdi bu devlet