Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Temel Destek İhtiyaç Kredisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Arkadaşlar 2 Nisan da başvuru yaptım kredim hala değerlendirmede ziraatta da 1bucuk ayı geçti oda değerlendirmede var mı bu kadara yakın bekleyip onay alan varmı veya konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

aslan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
388
120
43
aynisi bende o tarihtenberi degerlendirmede ziraat vakifta red geldi ziraat engec onumuzdeki haftaya kadar sonuclanacak denildi bekliyoz

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
Boşa beklemeyin red onlar ben 2 ay bekledim red geldi

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,225
1,755
113
bu kredileri onaylayanların kafasında neler dönüyor anlamış değilim18 yaşında hiçbir işi geliri olmayan üstüne bir şey de olmayan adama 5000 lira kredi çıktı gözümün önünde

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Vala bu bankalar adamı deli 69 gün oldu ne açıklama yapiyolar ne bişey iyice sırlar dunyasina çevirdiler kimsenin bişey bildgi yok müşteri hizmetleri diye koymuslar adamları oraya onlarında bişey den haberi yok

sanameterio

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,904
3,192
113
Arkadaşlar şimdiye kadar çıkmadıysa boşa ondan medet ummayın. Umudu kesin. Vermeyeceklerdir bu saatten sonra.

burakblgc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
245
115
43
merhabalar ziraatten 5k başvurmustum 21 gün oldu ne red geliyor ne onaylanıyor sürekli bir değerlendirme halinde
benim gibi halâ bekleyen arkadaşlar var mı çıldırtacak bunlar insanı en azından red gelse kafa rahatlasa ama yok

Galatasaray7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
170
126
43
merhabalar ziraatten 5k başvurmustum 21 gün oldu ne red geliyor ne onaylanıyor sürekli bir değerlendirme halinde
benim gibi halâ bekleyen arkadaşlar var mı çıldırtacak bunlar insanı en azından red gelse kafa rahatlasa ama yok
4 5 hafta oldu aynı şekilde duruyor öyle

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
destek kredisi mi kaldı arkadaşlar alan aldı bitti o iş bu saatten sonra kimseye vermezler o krediyi ,zaten yeni 4lü kredi paketi açıkladılar tatil kredisi ,eşya kredisi,konut kredisi,taşıt kredisi diye kaynakları oraya aktaracaklar o kredileri de senin benim gibi adamlar alamaz bir sürü şartı şurtu var eşya kredisinde telefon,tablet,bilgisayar almak bile yasak o derece

chiesa41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
406
54
28
Bana 10 bin cikti vakiftan donuma kadar icram var para yalan oldu 1000 pandemi aldim iki kere oda yalan oldu

aslan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
388
120
43
cokguzel yazi kapak cilt ansiklopediherseyvar:D

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,017
113
Bana 10 bin cikti vakiftan donuma kadar icram var para yalan oldu 1000 pandemi aldim iki kere oda yalan oldu
reis icralarının ekranını birde çıktığına dair ekranını arda burda 100 lerce kişi senin gibi aynur icra durumunda ekran görüntülerini görürsek umudumuz hala var deriz benim hic umudum kalmadı acikcasi

sanameterio

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,904
3,192
113
Benim arkadaş var çalışıyor 4k maaşı var. Hali vakti yerinde. İstanbulda 500k lık evde oturuyor. Ona bile vermişler bana niye vermiyorlar. İş yok güç yok para yok ailede para yok üstümüze bişey yok. Herşeye başvurdum.biriside yardım etmedi. İş istedim o nu bile bulamadı koskoca kaymakamlık. Böyle devletmi olur. Napayım yetkililerin önünde ağlayıp zırlayıp dileneyimmi. Devlet bu yardımları yapıyor ama yanlış kişilere yapıyor.. Herşeye siyaset bulaşmış. Yardımda siyaset olur mu hiç. Kesinlikle insanlara siyasi görüşüne göre öncelik veriyorlar. Ben buna inanıyorum.

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
devlet hastanelerinin konforunun artması, bet yüzlü hemşire hasta bakıcıların eskisi kadar çok olmaması, polisle karşılaştığınız zaman eskisi kadar korkulmaması, demir yolu, kara yolu ve hava yolu ulaşımının gelişmesi, ucuza uçak bileti bulunması, 2002 öncesinde 60 kişilik sınıflarda okuyan öğrencilern 20-25 kişilik sınıflarda okuması. vatandaşın hakkını arayabilmesi. eskiden bulunduğu tapu dairesinin kralı olan tapu müdürü/memurunun rüşvet alamaması, memurları doktorları öğretmenleri vs.. kamu görevlilerinin kötü davranması durumunda şikayet edilecek mercilerin kurulması....
Ya sanki birkez kendi araban ile kullandın istanbul izmir yolunu yandaş ağızı ile konuşma burada seniin hiç akraban şehit oldumu benim iki tane akrabam bu devlet yüzünden şehit oldu. Boş boş konuşup milletin canını sıkma burada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...