Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Temsilcimiz Beşiktaş Lugano Karşısında 3 Puan Arıyor

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Şu maçta 5-0 yenilsek bu kadar ,zoruma gitmezdi 2-0 dan vermek nedir ya

Moderatör tarafında düzenlendi:

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,094
22,655
113
Belkide oyuncular yetenekli ama farkında bile değiliz bi sistem değişikliği bişey bi oyun ici hamle Şenol yıllarıdır aynı sistem aynı mantık ne bilim ghezzal tamam kanat eyvallah koy forvet arkası oynasın yada chamb 10 numara olarak oynasın serbest gezsin oralarda valerien ismael begenmezdik ama adam denerdi 3 lu stoper oynatırdı golcü bi takım çıkarmıştı. Sergen döneminde kısıtlı kadroyla şiir gibi futbol oynardık pas oyununu ilerde kurardik şimdi kanada atip orta açıyoruz hep
Aynen bak ne gizel dedin hocada yok basimizda

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Cok yazik oldu 2.0 ondeyken 10 dkda maci vermek cok kotu bisey karsindaki bayern bile olsa yani cok zor ia 3 gol yiyip maci vermek.ulke puanida gitti 3de3 ypckdik ne guzel en zor mac gs yener bile geldi bjk 2.0dan yenildi yazik gunah ne ediuim
Olsun dayı moral bozmak yok.Beşiktaşın önünde zor bir deplasman var Bodo bana göre sağlam bir takım.Deplasmanda Bodoya sapladık mı diğer maçta içeride Bodo ile yine içeridede vurur geçeriz.Her takıma sonsuz destek Avrupa’da.Beşiktaş takım olarak bu maçı ders olarak görüp önündeki maçlara odaklanmalı.Gruptan çıkmak için en önemli maç var Bodo deplasmanı inşallah çakar orada

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,634
44,666
113
Olsun dayı moral bozmak yok.Beşiktaşın önünde zor bir deplasman var Bodo bana göre sağlam bir takım.Deplasmanda Bodoya sapladık mı diğer maçta içeride Bodo ile yine içeridede vurur geçeriz.Her takıma sonsuz destek Avrupa’da.Beşiktaş takım olarak bu maçı ders olarak görüp önündeki maçlara odaklanmalı.Gruptan çıkmak için en önemli maç var Bodo deplasmanı inşallah çakar orada
Yok bro ben bizey yazarken once inanmam lazim bjk sezon basindan beri mantar zaten.bjk orda yenilir burdada yenemez elenir.destekle olcak is deil bu once takim olmak gerek ama bjk takim olamadi bu sene.ayni 2 sene onceki fener gibi bjk suan.bu gidislemliglde ilk 4ede giremez adana bile gecer onu.umarim senin dedigin gibi olur bakalim ne olck.gsden herseyi beklerim fbdende hic biseylerine sasirmam gs burda bayerni yemse ona bile sasirmam ama bjkden hic bi beklentim yok

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,515
2,150
113
Stadtan yeni ayrılmak zorunda kaldık ayrılmak demeyelim artık fiziki müdahaleye gecicekti emniyet bize verilen bilgi olağanüstü kongre kararı cikicak sanırım ben pek ihtimal vermiyorm şuan sadece ortamı soğutmak ve taraftarı uzaklaştırmak için alınan bir karar toplantıda ama bunun pazarı var altından kalkamaz kimse gözüken o şuan

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Stadtan yeni ayrılmak zorunda kaldık ayrılmak demeyelim artık fiziki müdahaleye gecicekti emniyet bize verilen bilgi olağanüstü kongre kararı cikicak sanırım ben pek ihtimal vermiyorm şuan sadece ortamı soğutmak ve taraftarı uzaklaştırmak için alınan bir karar toplantıda ama bunun pazarı var altından kalkamaz kimse gözüken o şuan
Olağanüstü toplantı kararı verilmiş yönetim toplantıya başlamış

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,515
2,150
113
Olağanüstü toplantı kararı verilmiş yönetim toplantıya başlamış
O şekilde ikna edilip tahliye başladı zaten de istenen sonuç çıkicagini sanmiyorm senolda stadta dahil olmamış toplantıya bekliyor oda onunda istifa gelebilir gidelim bakalım bir sarz fulleyelim TV den bakalım son durum ne ama hiç iyi şeyler yok kaos ortamı paralı taraftarlardan kaynaklı tribün çok bölündü ve maç içi çok atışmalar oldu bir çok tribün lideri bu maça gelmedi zaten oradan bir bokluk olacağı belliydi doğu üst doğu alt güney alt kuzey üstün de göremedim kuzey alta bakan yok zaten

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
O şekilde ikna edilip tahliye başladı zaten de istenen sonuç çıkicagini sanmiyorm senolda stadta dahil olmamış toplantıya bekliyor oda onunda istifa gelebilir gidelim bakalım bir sarz fulleyelim TV den bakalım son durum ne ama hiç iyi şeyler yok kaos ortamı paralı taraftarlardan kaynaklı tribün çok bölündü ve maç içi çok atışmalar oldu bir çok tribün lideri bu maça gelmedi zaten oradan bir bokluk olacağı belliydi doğu üst doğu alt güney alt kuzey üstün de göremedim kuzey alta bakan yok zaten
Gider inşallah ya

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Fenerdeki kingin attığı golü görünce tekrar sövdüm çebiye