Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Tipster Tahminin

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,418
4,399
113
Evet bugunku Avrupa Ligi maclarindan 3 mac koyalim Monchengladbah cok formda ve rakibi kim kendi evinde ona fark atan Wolfsberger sen misin bana fark atan bu sefer ayni tarifeyi ona deplasmanda Monchengladbach uygular acimaz kazanmak ta zorunda zaten iy 2 ms 2 de olur ama maceraya gerek yok ms 2
Astana yi evinde yenmeyeni dovuyorlar evinde hic bi amaci olmayan Astana nin rakibi Manchester United ev sahibi prestij macina cikiyor 4 macta 1 golu var Manchester United farka kosar gibi gozukuyor deplasmana verilen 1.75 cok degerli bir oran +7 olabilecek bir mac varsa bugun o maclardan biri bence bu mactir ev prestij icin sahada deplasman zaten bir ust turu garantilemis bu maci alarak liderligi pekistirmek amacinda iki takimda gol atabilir ama yine maceraya gerek yok 2,5 üst cok cazip
Celtic çok formda boyle bir takimi bu aralar kimse hele ki icerde karsisina almak istemez bu sene onu Sampiyonlar ligi play off 1. turunda eleyen Cfr Kluj 1 sonraki turda elenince ne tesaduftur ki Avrupa Ligi nde ayni gruba dustuler daha once boyle birsey oldu mu hic hatirlamiyorum ben simdi bu 2 takim bu grupta 1. ve 2. sirayi paylasiyorlar ama Celtic bu ara cok formda ve evinde rakibi son siraya demir atmis Rennes ve hic bir amaclari yok bu hafta kendi liginde St. Etienne deplasmanina gidecekler bu onlar icin daha onemli gruptaki tek puanini da evinde aCeltik ten almisti ama gruptan lider cikiyorsan bir rakibinle 2 defa oynuyorsan ve o rakibin sonuncuysa 2 macin 1 ini kazanacaksin ve zaten formda olan Celtic rakibine acimaz diyorum mac sonucu 1
1- Wolfsberger-Monchengladbach MS 2
2- Astana-Manchester United 2,5 üst
3-Celtic-Rennes MS 1
Sürpriz ise yine sirasiyla
1- Monchengladbach Handikaplı 2
2- Manchester United 3,5 üst
3- Celtic Handikapli 1
Bomba ise
Manchester United kazanır ve 4,5 üst biter 8 orani var
Hepimize bol şanslar
En tehlikeli 3 maçı secmissin hacim wolfberger iyi top oynuyor
Manchester çok atıp çok yiyen bi takim değil gruptan çıkmayı garantiledi zaten premier ligde işler iyi gitmiyor bence oraya odaklanacaklar çok gol çıkmayabilir
Celtic iyi takım kabul renneste kötü zaten elendiler ama fransadan iyi gençler çıkıyor ve kendini göstermek isteyebilirler bu kaliteside var altyapı olarak kendini boşlayan bı Celtic e bı sürpriz yababilirler

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Evet bugunku Avrupa Ligi maclarindan 3 mac koyalim Monchengladbah cok formda ve rakibi kim kendi evinde ona fark atan Wolfsberger sen misin bana fark atan bu sefer ayni tarifeyi ona deplasmanda Monchengladbach uygular acimaz kazanmak ta zorunda zaten iy 2 ms 2 de olur ama maceraya gerek yok ms 2
Astana yi evinde yenmeyeni dovuyorlar evinde hic bi amaci olmayan Astana nin rakibi Manchester United ev sahibi prestij macina cikiyor 4 macta 1 golu var Manchester United farka kosar gibi gozukuyor deplasmana verilen 1.75 cok degerli bir oran +7 olabilecek bir mac varsa bugun o maclardan biri bence bu mactir ev prestij icin sahada deplasman zaten bir ust turu garantilemis bu maci alarak liderligi pekistirmek amacinda iki takimda gol atabilir ama yine maceraya gerek yok 2,5 üst cok cazip
Celtic çok formda boyle bir takimi bu aralar kimse hele ki icerde karsisina almak istemez bu sene onu Sampiyonlar ligi play off 1. turunda eleyen Cfr Kluj 1 sonraki turda elenince ne tesaduftur ki Avrupa Ligi nde ayni gruba dustuler daha once boyle birsey oldu mu hic hatirlamiyorum ben simdi bu 2 takim bu grupta 1. ve 2. sirayi paylasiyorlar ama Celtic bu ara cok formda ve evinde rakibi son siraya demir atmis Rennes ve hic bir amaclari yok bu hafta kendi liginde St. Etienne deplasmanina gidecekler bu onlar icin daha onemli gruptaki tek puanini da evinde aCeltik ten almisti ama gruptan lider cikiyorsan bir rakibinle 2 defa oynuyorsan ve o rakibin sonuncuysa 2 macin 1 ini kazanacaksin ve zaten formda olan Celtic rakibine acimaz diyorum mac sonucu 1
3-Celtic-Rennes MS 1
3- Celtic Handikapli 1
Bomba ise
Hepimize bol şanslar
Al sana manchester :D

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Arsenal 2,5 üst
Alkmaar 2,5 üst
Cska 2,5 alt

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
3-Celtic-Rennes MS 1
3- Celtic Handikapli 1
Bomba ise
Hepimize bol şanslar
En ustte garantiye giden kupon tahminimiz geliyor ama oynamadik tabii ki :)

Victor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
197
23
18
Evo bey bi taslak kupon olustursana cok mac olsun 15 16 mac seçip oynayalım hafta sonuna karmaşık mümkünse

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Evet bugun ne varsa Brezilya Seria B de var kapanis maclari var oranlara aldanip korkmayin bugun herkes bu lig icin neyi varsa son kez ortaya koyacak bazilari bir ust lig icin bazilari prestij icin bazilari show icin bazilari vedamiz guzel olsun diye bugun bu ligden 2 3 mac vericem
Figueirense-Operario Figueirense nerden nereye geldi son 10 hafta mac kaybetmediler ve bu ligde kalmayi kesinlikle hakettiler üzerlerindeki baski bitti artik ligde kaldilar rakip kim ligde rahat konumda olan ve 3 4 hafta onceden ligde hic bi iddaasi olmadigi icin havluyu atmis Operario rahat durumdalar ve salmış vaziyetteler ve son 2 maclarinda yenildiler bu macta Figueirense üzerindeki baskidan kurtuldugu icin artik kisir bi mac olmasina gerek yok maca Figueirense seyircisinin de coskusuyla cok hizli baslarlar ilk yaridan tek baslarina 2 gol atarlarsa sasirmayin bugun bu takimdan handikap bekliyorum bu mac icin tahminlerim
Mac Sonucu 1 - 2,5 ust - ilk yari 1,5 ust -handikapli 1 - ilk yari 1 mac sonucu 1 - 3,5 usttevolabilir hic bi engel yok bu maci es gecmeyin
Londrina Guarani ev sahibi kume dustu Guarani ise bi amaci yok bayadır bi macinda 2 gol gormeye hasret kaldigimiz bi takim artik defans yapmasi icin bi amac kalmadi rahat oynayacaklar e evde kendi seyircisi onunde lige veda ederken gollu bi veda etmek isteyecektir 2 takimdan da bol goller izleriz
2,5 ust - kg var - 3,5 ust
Bragantino CRB Bragantino haftalar oncesf8nden sampiyon olarak bir ust ligi garantiledi deplasman ise ust siralarda bi amaci kalmadi ama son 10 haftada gercekten iyi isler yapti sadece 2 yenilgileri var ev sahibi acik deplasman da ev sahibinin acik futboluna o kadar kapanarak cevap vermeyecektir aksine onlar da kendi guclerini gosterip golle buradan puan alarak veda etmek isteyeceklerdir guzel ve zevkli bir mac olur
Kg var - 2,5 ust
Hepimize bol sanslar dilerim.