Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Tiyatro Superligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Sözde 3 büyük dediğimiz takımların Avrupa'da 20 30 milyon euro kadro değeri olan takımlara elenmesi gayet normal bu tiyatro ligi resmen tiyatro izliyoruz

TRENDYOL TİYATRO SÜPER LİGİNE HOŞGELDİNİZ

cemal12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
656
332
63
Türkiyeye şikeyi 6s getirdi baksana sarı kart vermiyor hakemler malum takıma. fenere beşiktaşa gelince şak şak gösteriyolar. umarım bi felaket gelir de yok olur unutulup giderler

berobero26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,028
1,005
113
siz boku yemişsiniz ya adanademirsporun bu sene ligin sonuncusu olacağını bılmeden hala futbol konuşabiliyorsunuz

Nurullah14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
821
867
93
Türkiyeye şikeyi 6s getirdi baksana sarı kart vermiyor hakemler malum takıma. fenere beşiktaşa gelince şak şak gösteriyolar. umarım bi felaket gelir de yok olur unutulup giderler
Ya şimdi forum kurallarını çiğnettireceksiniz. Tescilli şike yapan tek takım Fenerbahçe hala bana gelmiş şike diyorsunuz. Sizin 5-0 yendiğiniz takımın kalecisinin kolları yok gibi hareketleri vardı 2 hafta önce ne çabuk unuttunuz. Gerçekten çok acınası haliniz. Ağlamaya devam edin

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
GS maçında rakip daha iyi oynadı ,Lille kadrosu fbden daha pahalıydi boşuna takıntı yapıyorsun gibi
Mesele o işte 20 30 milyonluk takım superligde herkesi yenen 200 2500 milyonluk takıma karşı nasıl iyi oynayabiliyor işte buda superligin tiyatro olduğunu gösteriyor

Nurullah14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
821
867
93
Sözde 3 büyük dediğimiz takımların Avrupa'da 20 30 milyon euro kadro değeri olan takımlara elenmesi gayet normal bu tiyatro ligi resmen tiyatro izliyoruz

TRENDYOL TİYATRO SÜPER LİGİNE HOŞGELDİNİZ
Mesele o işte 20 30 milyonluk takım superligde herkesi yenen 200 2500 milyonluk takıma karşı nasıl iyi oynayabiliyor işte buda superligin tiyatro olduğunu gösteriyor
izleme zorla mı izliyorsun.

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Şu maçı izleyip halla gsliler normal diyor allam neyse birsey derdimde mute yemek istemiyorum birde savunuyorlar yaaa 🤣😀😃😃

BySwigger

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,714
4,606
113
Her şeye bir kulp bulunuyor. Kskxjsnxusji

2 senedir üst üste koyuyoruz. 1 2 transferlerle ne olacağı belli olmaz. Kudurmaya devam 🙄🥹

cemal12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
656
332
63
Ya şimdi forum kurallarını çiğnettireceksiniz. Tescilli şike yapan tek takım Fenerbahçe hala bana gelmiş şike diyorsunuz. Sizin 5-0 yendiğiniz takımın kalecisinin kolları yok gibi hareketleri vardı 2 hafta önce ne çabuk unuttunuz. Gerçekten çok acınası haliniz. Ağlamaya devam edin
Screenshot_2024-08-31-22-44-34-036_com.twitter.android.jpg

Xranger58

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
75
33
18
tescilli dersen senin burda anana avradını söverim beraat edilmiş yasal olarak kanıtlanmış bir kumpası sen tescilli dersen senin gelmişini geçmişi anladın mı derler aç izle antep maçını andra santos 90 +6 attığı golü aç izle bakam nasıl şike yapmış bu takım aç izle yaz youtube 90 +6 andra santos
al izle bakam nasıl şike yapılmış neye göre diyorsunuz aklım almıyor ya hakaret de etmek istemiyorum sabır ya

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
gsliler siz ne garip insanlarsınız benim anlatmak istediğim superligde tiyatro var 3 büyük takım kafalarına göre takılıyorlar sadece 1 takım için demiyorum sonra Avrupa'da lezil oluyoruz

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,505
2,141
113
O 1 golü atmazlarsa şaşırmam

1000006183.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...