Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Tiyatro Superligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,736
6,910
113
Mesele o işte 20 30 milyonluk takım superligde herkesi yenen 200 2500 milyonluk takıma karşı nasıl iyi oynayabiliyor işte buda superligin tiyatro olduğunu gösteriyor
Y. Boys 70 milyonluk takım, adamlar hakketti kazanmayı lige dönersek 3 büyükler zengin kadro kalitesi olarak diğer takımlar arasında baya bir uçurum var tabi rahat ezecek

berobero26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,040
1,009
113
siz hastasınız adana bu sene düşecek dağılmış kulüp batmış transfer yasagı gelmıs oyuncular gıtmek ıstıyor fener de olsa bjkde olsa b adanaya 7 atar

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,656
1,783
113
siz hastasınız adana bu sene düşecek dağılmış kulüp batmış transfer yasagı gelmıs oyuncular gıtmek ıstıyor fener de olsa bjkde olsa b adanaya 7 atar
Kalecinin yediği goller normal olabilir de haklısın diyim knka

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Avrupadan hangi seyin onde ki futboun onde olsun.
Young boys son 5 sene kendi liinde sampiyon olmus sol bekleri senin en iyi adamini paspas etmis hala cahil cahil konusuyorlar. Seninle avrupa arasinda teleskopla gorebilecegin kadar fark var.

Nurullah14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
839
878
93
tescilli dersen senin burda anana avradını söverim beraat edilmiş yasal olarak kanıtlanmış bir kumpası sen tescilli dersen senin gelmişini geçmişi anladın mı derler aç izle antep maçını andra santos 90 +6 attığı golü aç izle bakam nasıl şike yapmış bu takım aç izle yaz youtube 90 +6 andra santos
al izle bakam nasıl şike yapılmış neye göre diyorsunuz aklım almıyor ya hakaret de etmek istemiyorum sabır ya
Benim hakkımda ana avrat kelimesini yan yana getirirsen bir daha seni çıktığın yere sokarım. Kiminle ne konuştuğunu bilmeden sakın konuşma birdaha. UEFA resmî sitesine gir şike yapan takımla belli. Ayrıca o dönem başkanınız Fenerbahçe için yaptım dedi. fetö gittikten sonra 0 başarı da sizde . Daha saydırma bana çeneni kapat.

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,132
3,792
113
Makina123 ne kadar markaysa, Galatasaray'da bir o kadar markadır. Konu tartışmaya kapalıdır. Fenerbahçeli kardeşlerimiz şunu bilmelidir ki, Aziz Yıldırım'ın şöyle bir açıklaması bulunmaktadır; Ben şike yaptıysam, fenerbahçe için yaptım. Bunu söyleyen bir başkanı yıllarca başkanlık koltuğunda oturturken utanmayan fenerbahçeli dostlarımız, Galatasaray'ın attığı 4 gole şike söyleminde bulunmaktadır. Tüm bunların yanında bilinmelidir ki, Bu ülkeye şikeyi ilk getiren takım Fenerbahçe olmuştur. Bu söylediklerim asla asılsız değildir internette bir çok örneği mevcuttur. Kamuoyuna sunulur.

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,920
7,451
113
Makina123 ne kadar markaysa, Galatasaray'da bir o kadar markadır. Konu tartışmaya kapalıdır. Fenerbahçeli kardeşlerimiz şunu bilmelidir ki, Aziz Yıldırım'ın şöyle bir açıklaması bulunmaktadır; Ben şike yaptıysam, fenerbahçe için yaptım. Bunu söyleyen bir başkanı yıllarca başkanlık koltuğunda oturturken utanmayan fenerbahçeli dostlarımız, Galatasaray'ın attığı 4 gole şike söyleminde bulunmaktadır. Tüm bunların yanında bilinmelidir ki, Bu ülkeye şikeyi ilk getiren takım Fenerbahçe olmuştur. Bu söylediklerim asla asılsız değildir internette bir çok örneği mevcuttur. Kamuoyuna sunulur.
Makina123 bir markadır.

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,656
1,783
113
Karaborsa biletler himmet duaları 😃😀🤣🤣🫣🫣🫢🫢 neyse

Xranger58

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
78
34
18
Benim hakkımda ana avrat kelimesini yan yana getirirsen bir daha seni çıktığın yere sokarım. Kiminle ne konuştuğunu bilmeden sakın konuşma birdaha. UEFA resmî sitesine gir şike yapan takımla belli. Ayrıca o dönem başkanınız Fenerbahçe için yaptım dedi. fetö gittikten sonra 0 başarı da sizde . Daha saydırma bana çeneni kapat.
bana resmi kanıt atsana UEFA RESMİ SİTESİNDE DAİR O YALAN GSLILARIN SOSYAL MEDYADADA PAYLAŞTIĞI MONTAJ BİR RESİM ÖYLE BİR YAZIDA YOK Bİ BELGEDE YOK UYDURMA LAF DOĞMA BÜYÜME ANADAN BABADAN FENERLİYİM SAKIN BÖYLE KONULARA GİRME BAŞARISIZLIĞIMIZLA DALGA GEÇEBİLİRSİSİNZ AMA ŞİKE KONUSUNA GİRERSEN BULUR GEREKENİ YAPARIM SANA HADİ EYVALLAH.

Sembol34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
425
110
43
Tiyatrocular edirneden öteye gidince rezil oluyorlar net

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,872
1,496
113
Bu sene o sene
1725134018529.png

BySwigger

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,082
4,775
113
Kalede yine aynı genç arkadaş vardı 🥹

Xranger58

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
78
34
18
ben şike yaptıysam fb için yapmıştırıp alıpta evet ben şike yaptım anlamında düşünmeniz çok garip şikeyi ülkeye sokan ilk takım fetosaraydır tofaşları alıp alıp yollayan onları çabuk unuttunuz galiba

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,920
7,451
113
ben şike yaptıysam fb için yapmıştırıp alıpta evet ben şike yaptım anlamında düşünmeniz çok garip şikeyi ülkeye sokan ilk takım fetosaraydır tofaşları alıp alıp yollayan onları çabuk unuttunuz galiba
Dedi 10 senedir şampiyon olamayan takımın taraftarı.

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,656
1,783
113
Neyse @Shellac konuyu kapat yoksa bu gsliler hakaret ediyor besiktaslilar ile fenerlilere bunlar hep argo konuşuyor

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,566
4,604
113
Burda boşu boşuna atışıyorsunuz boşu boşuna tartışıyorsunuz boşu boşuna kalp kırıyorsunuz Galatasarayin Fenerbahcenin Besiktasin size bi yararı var mı yok herhangi bir getirisi var mı yok kazansalardı paraya para diyeceklerdi onlar yiyecek onlar içecek onlar giyecek ti bırakın böyle çocukça hareketleri başkanları yönetim kurulları birbirini yesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...